Camping Amfora

camping amfora

Trzy największe plusy campingu Amfora:

Avenue Josep Tarradellas, 2

17470 Sant Pere Pescador  Costa Brava (Girona)

HISZPANIA

+ 34 972 52 05 40

info@campingamfora.com

camping la grande cote

Camping Amfora znajduje się na słonecznym wybrzeżu Hiszpanii, na Costa Brava. To idealne miejsce do błogiego wypoczynku na złocistych plażach wybrzeża 🙂 To również genialna miejscówka do zwiedzania przepięknej Katalonii.

campingi w europie

Położenie campingu Amfora

Camping Amfora położony jest około 50 km od Girony, dlatego jest fajnym kempingiem dla tych, co lubią na wakacje polecieć samolotem 🙂 Położony jest na płaskim terenie, porośniętym palmami i roślinnością śródziemnomorską. Po dotarciu na camping udajecie się z potwierdzeniem rezerwacji i dokumentami na recepcję.

camping amfora map

Domki i parcele na campingu Amfora

Na campingu macie do wyboru aż 11 różnych mobile homów. To domki z dwoma lub trzema sypialniami, łazienką, kuchnią, jadalnią i tarasem. W największych domkach może zamieszkać max. 7 osób. Domki są wyposażone m.in.  w klimatyzację, zmywarkę czy TV.  Jest też specjalny model przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Są tu też kapitalne parcele, które mają różne rozmiary od 80 do 180 m kw oraz różnym wyposażeniem – wodą, prądem, drenażem  czy nawet indywidualnymi sanitariatami! Szok, nie? 😉 

Możecie też wynająć apartamenty, które zlokalizowane są poza campingiem.

camping amfora

Atrakcje na campingu Amfora

Na kempingu znajduje się park wodny, z jacuzzi, dyszami wodnymi,  zjeżdżalniami wodnymi, brodzikiem dla dzieci, z mini zjeżdżalnią oraz 3 większe baseny w których można się bawić ale również i pływać. Przy basenach jest taras słoneczny.

Warto również przejść się nad plażę, do której kemping ma bezpośredni dostęp. Od 2015 roku plaża ma dostęp dla osób niepełnosprawnych. Na plaży są bary, prysznice i łazienki. Plaża posiada żółty piasek i łagodne wejście do wody, przez co to idealne miejsce dla dzieci.

Na kempingu są również inne atrakcje w postaci placów zabaw, stołów do ping-ponga, salonu gier z grami wideo, bilardem i piłkarzykami, kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki oraz mini golfa. Ale to nie wszystko! Jest jeszcze świetny Park Amfi dla dzieci i nastolatków. Znajdują się tam super trampoliny oraz tory przeszkód, gdzie można aktywnie spędzić czas. Natomiast dla dorosłych jest Fit Park, gdzie są dostępne na zewnątrz urządzenia do ćwiczeń.

Na kempingu działa mini klub z maskotką kempingu, dla dzieci, który organizuje różne gry, zabawy, turniej sportowe oraz animacje i występy. Nie zabraknie też uwielbianej przez dzieci mini dyskoteki, a o 22.00 i północy, zaczyna się zabawa dla starszych dzieci 😉 Pokazy flamenco, karaoke i muzyka disco.  Można również uczestniczyć w zajęciach z zumby, rozciągania, aquagym czy jogi.

camping amfora

Kempingowe usługi i udogodnienia

Na campingu znajdziecie minimarket, 3 nowoczesne bloki sanitarne, które posiadają  wc, prysznice, umywalki, suszarki do włosów, dziecięce toalety i łazienki, dwie pralnie, które mają po 7 i 6 pralek,które pomieszczą do 8 kg, dwie suszarki, żelazko i deskę do prasowania. Na kempingu jest dostępny również lekarz, a na basenach i plaży są ratownicy.  Przy basenie znajduje się restauracja, a na plaży bar urządzony w tropikalnym stylu. Również przy kempingu znajduje się inna restauracja oferująca typową kuchnię śródziemnomorską.

camping amfora

Zobacz więcej zdjęć z campingu Amfora

Okolica

Camping Amfora to genialna miejscówka do zwiedzania okolicy. Koniecznie wybierzcie się do pięknego Cadaques, Tossy del Mar czy Blanes. No i będąc tu nie można nie pojechać do Barcelony! Zobaczcie nasz pomysł jak zamienić zwiedzanie w rodzinną super przygodę 🙂 

 

Cudowne Cadaques

Pomysł na rodzinną przygodę w Barcelonie

Piękna Tossa de Mar

Montserrat - hiszpańska Częstochowa.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *