Camping Florenz

camping Florenz

Trzy największe plusy campingu Florenz:

Viale Alpi Centrali,

199 44020 Lido degli Scacchi – Comacchio

WŁOCHY

+ 39 0533 380 193

info@holidayvillageflorenz.com

camping la grande cote

Marzą Wam się włoskie wakacje nad morzem? Zobaczcie camping Florenz położony na wybrzeżu Adriatyku, z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Camping Florenz to także kemping bardzo dobrze przygotowany na przyjęcie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – są tu specjalnie przygotowane domki, winda w basenie i cały szereg udogodnień.

Położenie campingu Florenz

Camping Florenz znajduje się nad Morzem Adriatyckim, 45 kilometrów od Rawenny i Ferrary. Położony jest w pobliżu jeziora Comacchio, które stanowi miejsce lęgowe dla setek flamingów żyjących tu na wolności. 

Camping Florenz mapa
Zakwaterowanie na campingu Florenz

Na kempingu znajdują się parcele o powierzchni od 40 do 75 mktóre wyposażone są w przyłącza elektryczne i wodne, a niektóre nawet są z przyłączem odpływowym. Parcele są ulokowane w różnych miejscach, a do najlepiej położonych należą parcele w centralnej części przy basenie i te ulokowane tuż przy morzu. Możecie wynająć również jeden z 12 różnych modeli domków wakacyjnych przeznaczonych dla 2, 4 lub 5 osób. Część domków posiada widok na morze. Łazienki mają 1 lub dwie sypialnie, 1 lub 2 łazienki, kuchnię, jadalnię i taras. 

camping florenz domki

Plaża kempingu Florenz

Przy kempingu znajduje się szeroka i piaszczysta plaża, na której od końca maja do początku września jest ratownik. Możecie tutaj korzystać z takich atrakcji jak siatkówka plażowa, tenis, katamaran, żeglarstwo i kajakarstwo. Na plaży znajdują się płatne leżaki i parasole. Wydzielona jest też plaża dla psów.

camping florenz plaża

Camping Florenz – basen

Na terenie kempingu znajduje się basen, który składa się z dwóch części: jedna ma  50 cm – jest przeznaczona dla dzieci, a druga jest już głębsza i ma do 1,5 m głębokości. Basen jest strzeżony przez ratownika, można z niego korzystać w godzinach od 10:00 do 13:00 i od 15:00 do 19:00. Trzeba mieć ze sobą czepek.

camping florenz nasal

Atrakcje na campingu Florenz

Na campingu Florenz znajduje się mini klub i junior klub, gdzie Wasze pociechy będą mogły świetnie spędzić czas! Prowadzone również są zajęcia fitness, tańce dla dzieci oraz wieczorne wydarzenia. Nikt tu nie będzie się nudzić. Oprócz tego znajdziecie 2 boiska multisportowe, jedno do gry w piłkę nożną, pokój z grami oraz plac zabaw dla dzieci. Dorośli mogą również udać się do SPA.

camping florenz

Udogodnienia

Kemping ma swój sklep, salon fryzjerski, restauracje i bar. Znajdziecie również punkt pierwszej pomocy i bloki sanitarne. Kemping przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

camping florenz nocą

Zobacz więcej zdjęć z campingu Florenz:

Okolica

Będąc na campingu Florenz warto wybrać się na wycieczkę do Chioggi, Ferrary, Bolonii czy Ravenny. My nawet pokusiliśmy się o wypad do San Marino. To kawałek drogi, ale widoki i niskie ceny w sklepach wynagrodziły nam długi czas podróży 🙂 

Chioggia. Mała siostra Wenecji.

Co zobaczyć w Ferrarze?

FAJNA OFERTA CENOWA

Jeśli macie ochotę się wybrać na kemping Florenz to podsyłamy Wam kapitalną ofertę cenową. To tzw. oferta “ROULETTE OFFER” – tydzień w lipcu za 500 euro!

W tej cenie macie zagwarantowany:

 • pobyt 7 dniowy w terminie 20 – 27.07.2019 lub 27.07 – 03.08.2019 
 • max. 5 osobowy domek
 • pościel
 • ręczniki
 • wejście na basen
 • animacje
 • wi-fi

W cenie nie jest ujęte: opłata turystyczna, serwis plażowy i grill.

Oferta jest limitowana.

Oferta Rulette polega na tym, że do dnia przyjazdu nie wiecie jaki dokładnie rodzaj domku dostaniecie (na pewno będzie on dla max. 5 osób). Może Wam się trafić standardowy mobile home albo mega wypasiony domek premium, w zależności od dostępności domków. 

Z oferty możecie skorzystać, podając informację ROULETTE OFFER 

Zobacz stronę campingu

Post Author: Ola

2 thoughts on “Camping Florenz

  Dori

  (12 kwietnia 2019 - 09:09)

  Fajny kemping, na tym jeszcze nie byliśmy i chyba czas to zmienić 🙂

   Ola

   (16 kwietnia 2019 - 11:16)

   Polecamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *