Domki i parcele na campingu Valkanela

Wybór domku czy parceli nie należy do najłatwiejszych 😉 Trzeba brać pod uwagę wygodę, położenie od morza, basenów czy innych atrakcji. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę oferowane przez kempingi rodzaje zakwaterowań.  Dziś przyjrzymy się jakie rodzaje domków i parceli oferuje camping Valkanela w Chorwacji.

Domki wakacyjne na campingu Valkanela

Na campingu Valkanela macie do wyboru 4 rodzaje domków wakacyjnych.

Domek DELUXE przeznaczony jest dla 4 dorosłych osób i 2 dzieci. Ma 32 m2, posiada 2 osobne pokoje, jeden z dwuosobowy łóżkiem 160 x 200 cm, a drugi pokój z dwoma łóżkami 80×200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się rozkładany narożnik mający powierzchnię spania 140 x 200 cm. Przy narożniku stoi stół i 2 krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz naczyniami i garnkami. Wyposażenie domku obejmuje jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z leżakami dla czterech osób i wifi. Na tarasie macie… jacuzzi tylko dla Waszej dyspozycji 🙂 W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. Samochód parkuje się przy domku, a na wakacje do tego domku możecie zabrać psa.

Domek FAMILY to idealny dom dla dużych rodzin z dziećmi. W domku zmieści się bowiem aż 8 osób, z czego maksymalnie 6 osób to mogą być osoby dorosłe. Domek ma blisko 35 m2 i trzy pokoje. Jeden pokój dwuosobowy ma łóżko małżeńskie 160 x 200 cm, a dwa pozostałe pokoje są z dwoma łóżkami, każde 80 x 200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się narożnik, który daje po rozłożeniu  powierzchnię do spania 140 x 200 cm. Przy narożniku stoi stół i 2 krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz naczyniami i garnkami. Na wyposażeniu domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z miejscami dla sześciu osób, leżaki dla czterech osób, internet wifi. W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. Jeśli chcecie przyjechać ze swoim zwierzakiem to musicie dodatkowo zapłacić. Nie w wszystkich domkach mogą przebywać zwierzęta, są one specjalnie wydzielone, dlatego koniecznie przy rezerwacji musicie zaznaczyć, że wybieracie się na wakacje z psem. Samochód parkuje się przy domku.

Domek PREMIUM jest dla  6 osób, w tym max. 4 dorosłych osób i 2 dzieci. Przy domu znajduje się mały basen. A sam mobile home ma 32m2, posiada 2 osobne pokoje, jeden z dwuosobowym  łóżkiem 160 x 200 cm, a drugi pokój z dwoma łóżkami 80 x 200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się rozkładany narożnik wielkości 140 x 200 cm. Przy narożniku stoi stół i 2 krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz kompletem naczyń i garnków. Na wyposażeniu domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z miejscami dla czterech osób, leżaki dla czterech osób, internet wifi. W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. W tym domku nie mogą przebywać zwierzęta. Samochód parkuje się przy domku. 

Domek STANDARD to domek dla max. 6 osób, w tym maksymalnie 4 osób dorosłych i 2 dzieci. Ma 32m2, posiada 2 osobne pokoje, jeden z dwuosobowym łóżkiem 160 x 200 cm, a drugi pokój z dwoma łóżkami o 80 x 200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się rozkładany narożnik 140 x 200 cm, stół i dwa krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz całym kuchennym wyposażeniem. W domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z miejscami dla czterech osób, leżaki dla czterech osób, internet wifi. W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. Jeśli chcecie przyjechać ze swoim zwierzakiem to musicie dodatkowo zapłacić. Samochód parkuje się przy domku.

Parcele na campingu Valkanela

Na campingu Valkanela jest bardzo duży wybór parceli pod namiot, kamper czy przyczepę, bo rodzajów parceli jest tu do sporo 🙂 Na parceli może mieszkać max. 6 osób.

Parcele DELUXE SEA znajdują się w pierwszym rzędzie, tuż przy morzu. Mają 120 m2 i posiadają przyłącze z wodą, prądem oraz drenaż. Parcele DELUXE znajdują się tuż za parcelami Deluxe Sea. Mimo iż znajdują się za parcelami, które są najbliżej morza, nie ze wszystkich parceli będzie można zobaczyć chociaż kawałek błękitnej wody. Niektóre parcele są też częściowo zacienione. Te stanowiska mają od 80 do 120 m2, podłączoną elektryczność, wodę oraz drenaż. 

Parcele SUPERIOR SEA również znajdują się w pierwszym rzędzie przy morzu, jednak już w innej części kempingu. Stanowiska są częściowo zacienione, posiadają około 100-120 m2 i są wyposażone w elektryczność oraz wodę. Parcele SUPERIOR znajdują się tuż za parcelami Superior Sea. Niektóre parcele są też częściowo zacienione. Te stanowiska mają powierzchnię 80 – 120 m2, przyłącze do prądu i wody.

Parcele PREMIUM znajdują się w głębi kempingu. Zajmują 120 m2, są częściowo zacienione, posiadają elektryczność, wodę oraz drenaż.  Parcele STANDARD znajdują się również w głębi kempingu, jednak jest ich znacznie więcej niż premium.  Mają około 80-100 m2, są częściowo zacienione, posiadają elektryczność oraz wodę dostępną na 6 stanowisk. 

Są też stanowiska kempingowe, które nie są wydzielonymi parcelami i znajdują się w głębi oraz przy końcu kempingu. Parcele mają 80 m2. Na parceli może przebywać max 6 osób. To dobre miejsce dla osóbó podróżujących z własnym, niedużym namiotem.

Jeśli planujecie pobyt na parceli z własnym zakwaterowaniem to zobaczcie na ofertę Pakietu Rodzinnego, dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat. W pakiecie tym jest parcela Standard, na której może za darmo przebywać jedno zwierzę, korzystanie z wifi oraz 10 % zniżki na jedzenie i napoje w restauracji Smrikva oraz Kantineta.

camping valkanela

Osoby mieszkające w namiotach, przyczepach i kamperach korzystają ze wspólnych łazienek i toalet. Na kempingu takich  sanitariatów jest 14, a każdy z nich posiada między innymi:

 • prysznice z gorącą wodą

 • toalety

 • indywidualne kabiny

 • pomieszczenie do mycia naczyń

 • pralki

 • suszarki do ubrań

 • suszarki do włosów

 • łazienki dla osób niepełnosprawnych

 • łazienki dla dzieci i szatnie

 • rodzinne łazienki do wynajęcia

 • prysznice dla zwierząt domowych

 • pomieszczenia do opróżniania toalet chemicznych

Więcej fotek z campingu tutaj:

Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.

Więcej o campingu Valkanela przeczytacie tutaj:

Camping Valkanela w Chorwacji

Post Author: Ola

2 thoughts on “Domki i parcele na campingu Valkanela

  Damian

  (23 kwietnia 2019 - 08:49)

  Myślałem że domki na kempingu są max 6 osobowe. Ten domek dla 8 osób, gdzie można sprawdzić jak wygląda i ile kosztuje? 🙂

   Ola

   (25 kwietnia 2019 - 01:03)

   Zerknij na stronę kempingu – http://www.maistra.com Tam będą ceny, które mocno uzależnione są od sezonu. W maju i czerwcu jest w miarę tanio, w lipcu i sierpniu ceny szybują w górę, a od września spadają w dół 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *