Camping Angeiras

camping angeiras

Trzy największe plusy campingu Angeiras:

R. de Angeiras 821, 

4455-039 Lavra

PORTUGALIA

+351 229 270 571

infoangeiras@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Angeiras położony jest zaledwie 17 kilometrów od Porto, w uroczej wiosce rybackiej Lavra.  Camping otwarty jest cały rok, dlatego to świetna miejscówka na city – trip i wypoczynek nad oceanem o każdej porze roku. Poza Porto warto wybrać się na wycieczkę do Bragi czy Espinho.

campingi w europie

Domki i parcele na campingu Angeiras

Pomimo tego, że kemping nie należy do ogromnych – ma bowiem 7 ha, znajduje się tu aż 18 różnych modeli domków i bungalowów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,6 a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Jeden model przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

camping angeiras

 

Plaża na campingu Angeiras

Na ogromną, piaszczystą plażę macie do pokonania 300 metrów. To miejsce świetne na wypoczynek, zabawę w wodzie i długie spacery. Szczególnie polecamy zajrzeć w okolice portu dla lokalnych rybaków. Po połowach można zakupić u nich świeże ryby i owoce morza. 

camping angeiras

Atrakcje i animacje na kempingu

Do dyspozycji gości jest niewielki basen z brodzikiem. Dla dzieci przygotowany jest mini klub, w którym odbywają się animacje, zajęcia sportowe, muzyczne i plastyczne. Na terenie kempingu jest pole do mini-golfa, pokój gier i plac zabaw. 

camping angeiras

Usługi na Campingu Angeiras

Na terenie kempingu działa market, gdzie zakupicie podstawowe produkty spożywcze. A jak nie chce się Wam gotować to możecie zjeść w kempingowej restauracji. Z bezpłatnego WiFi  skorzystacie przy recepcji, jest tu również samoobsługowa pralnia. Na camping Angeiras możecie przyjechać z psem, ale musicie go cały czas trzymać na smyczy.

camping angeiras

Zobacz więcej zdjęć z campingu Angeiras:

Kliknij na zdjęcie, by powiększyć.

Okolica

Będąc na campingu Angeiras nie możecie nie pojechać do Porto! To miasto magiczne, pełne tętniących życiem winiarni, uroczych zaułków i niesamowitej atmosfery skupionej wokół rzeki Duero. My polecamy Wam również zapuścić się dalej na południe i wpaść z wizytą do Aveiro i Costa Novy.

Boskie Porto 🙂

Cudna Costa Nova

Post Author: Ola

4 thoughts on “Camping Angeiras

  Ania

  (10 kwietnia 2019 - 09:57)

  Mam pytanie, do plaży jest dobre dojście dla matki polki z wózkiem i tobołami ? 😉

   Ola

   (11 kwietnia 2019 - 00:04)

   Tak! My też z tobołami chodziliśmy 😉 Z kempingu na plażę idzie się chodnikiem.

  Łukasz

  (27 maja 2019 - 09:27)

  Podaba mi się ten kemping. Jakie temperatury są w nocy w sezonie? Zastanawiamy się czy wsiąść namiot czy lepiej wynająć domek.

   Ola

   (27 maja 2019 - 20:54)

   My w sezonie byliśmy pod namiotem. Było dość chłodno jak na lipiec, ale z dzieckiem bez problemu przeżyliśmy 😉 W domku byłoby cieplej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *