gra miejska wrocław

Rodzinna gra miejska – Duch Wrocławia – Festiwal Podróżników National Geographic

Październik to czas kiedy na ulicach Wrocławia pojawiają się duchy, stwory i różne potwory. W tym roku do miasta przybyło wiele znakomitych gości z całego Dolnego Śląska! Jest duch Gertrudy ze Złotego Stoku, Biała Dama z Zamku Czocha, kościotrup z Zamku Książ, Czarownica Brodka z Lewina Kłodzkiego czy Diabeł spod Ślęży. Wszyscy mają się spotkać na imprezie u Ducha Wrocławia. Ten jednak zrobił swoim gościom psikusa i nie podał adresu pod którym odbędzie się przyjęcie!

Duch Wrocławia – rodzinna gra miejska

Przybądźcie całymi rodzinami, odnajdźcie straszydła w centrum Wrocławia, wykonajcie wspólnie zadania, poznajcie historię wrocławskich duchów i zdobądźcie wskazówki gdzie przebywa Duch Wrocławia. Każde dziecko które dotrze do niego i otworzy Upiorny Skarbiec zgarnie nagrodę!

Gdzie i kiedy odbędzie się gra?

Gra odbędzie się w ramach Festiwalu Podróżników National Geographic Polska we Wrocławiu w dniach 12.10.2019 i 13.10.2019. Gra wystartuje na Rynku o godzinie 11.00. Zadaniem rodzinnych drużyn będzie odnalezienie na wrocławskim Rynku Czarnej Damy, która przekaże wskazówki, mapy i zadania. Czarna Dama będzie czekać na uczestników do godziny 11.30.

Na odnalezienie duchów i straszydeł z Dolnego Śląska macie czas do godziny 13.30.

Kto może wziąć udział w grze?

Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4 – 13 lat i ich rodziców. Gra odbywa się w mieście, dlatego obowiązkowa jest obecność przynajmniej jednej osoby dorosłej w drużynie. Ilość miejsc jest ograniczona – w grze może wziąć udział maksymalnie 100 dzieci w sobotę i 100 dzieci w niedzielę, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy na grę.

Jak zapisać dziecko na grę?

Zapisy rozpoczynają się 1 października i potrwają do 11.10.2019 lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenie należy wysłać na adres zapisy@globtroterek.com, podając imię, nazwisko i wiek dziecka/dzieci oraz termin – sobota lub niedziela. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na każdy mail odpowiadamy i potwierdzamy udział w zabawie.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Gra jest bezpłatna. Zabawa potrwa około 60 – 90 minut, wszystko zależy od tempa Twojego dziecka i Waszej drużyny. Liczy się dobra zabawa, a czasu na wykonanie zadań macie sporo.Pozwól dziecku upiornie się przebrać. Im więcej przebierańców na imprezie u Ducha Wrocławia tym weselej :)Pozwól dziecku upiornie się przebrać. Im więcej przebierańców na imprezie u Ducha Wrocławia tym weselej 🙂

Pozwól dziecku upiornie się przebrać. Im więcej przebierańców na imprezie u Ducha Wrocławia tym weselej 🙂 Każde dziecko, które ukończy grę i znajdzie Ducha Wrocławia otrzyma upominek z Upiornego Skarbca.

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ “DUCH WROCŁAWIA”

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem gry jest Burda Media Polska Sp. z o.o.  i portal podróżniczy globtroterek.com
 2. Gra odbywa się w ramach Festiwalu Podróżników National Geographic we Wrocławiu. 
 3. Gra przeprowadzona zostanie w dniu 12 i 13 października 2019  roku w centrum Wrocław w godzinach 11:00 – 13:30, przy czym przystąpienie do gry jest możliwe tylko do godziny 11:30.
 4. Gra skierowana jest do dzieci w wieku 4 – 13 lat, zwanych dalej uczestnikami i ich rodziców.
 5. Liczba uczestników jest ograniczona i może wziąć w niej udział maksymalnie 100 dzieci w sobotę 12.10.2019 i 100 dzieci w niedzielę 13.10.2019
 6. Udział w grze jest bezpłatny.
 7. Gra odbywa się w przestrzeni miejskiej. Organizatorzy nie odpowiadają za bezpieczeństwo uczestników biorących udział w grze.

§ 2. ZGŁOSZENIE DO GRY

 1. W grze biorą udział dzieci w wieku 4 – 13 lat i ich rodzice, którzy tworzą Drużynę.  W czasie gry wymagana jest obecność min. jednej osoby dorosłej w Drużynie.
 2. Zgłoszenia do gry można dokonać  mailowo na adres zapisy@globtroterek.com w dniach 01.10.2019 – 11.10.2019 lub wyczerpania liczby miejsc, podając imię i nazwisko dziecka/ dzieci, jego/ich wiek oraz wybrany termin – sobota lub niedziela.  
 3. O zakwalifikowaniu się dziecka do gry decyduje kolejność zgłoszeń.
 4. Każda osoba wysyłająca zgłoszenie otrzyma potwierdzenie zapisu dziecka. W przypadku, gdy do godziny 11:30 zapisany uczestnik nie stawi się w Punkcie Obsługi Gry, traci możliwość wzięcia udziału w zabawie.
 5. Animatorzy dostępni są dla uczestników do godziny 13.30.
 6. W Punkcie Obsługi Gry, w dniu gry, przed startem każda Druzyna otrzyma materiały niezbędne do  gry. 
 7. Poprzez odbiór materiałów do gry rodzice uczestnika:
 • akceptują regulamin gry
 • wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów danych osobowych uczestnika w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia gry (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych));
 • wyrażają zgodę na opublikowanie na łamach prasy i w mediach oraz na stronach internetowych Organizatorów i  ich stron na portalach społecznościowych zdjęć oraz relacji z gry.

§ 3. PRZEBIEG GRY

 1. Zadaniem Drużyny jest wykonanie zadań nadzorowanych przez animatorów.
 2. Animatorzy to 5 osób, które z ramienia Organizatora przeprowadzają grę miejską.
 3. Animatorzy znajdować się będą w wyznaczonych miejscach, w centrum Wrocławia.
 4. Zadaniem Drużyny jest zlokalizowanie animatorów na podstawie mapy. Kolejność odwiedzin u animatorów jest dowolna.
 5. Każdy animator ma dla Drużyny zadanie do wykonania. Na wykonanie zadania Drużyna ma ograniczony czas.
 6. Poprawne wykonanie zadania skutkuje wręczeniem Drużyny informacji niezbędnych do zakończenia gry.
 7. W przypadku, gdy u danego animatora na wykonanie zadania oczekują inne Drużyny, decyzja o pozostaniu w kolejce lub przejściu do następnego animatora leży wyłącznie w gestii Drużyny.
 8. Celem gry jest odnalezienie animatorów, wykonanie zadań i zdobycie informacji pozwalających ukończyć grę.

§ 4. UPOMINEK

 1. Każdy uczestnik, który dotrze do celu otrzyma drobny upominek od organizatorów.
 2. Upominek nie podlega wymianie na inny lub na ekwiwalent pieniężny.

§ 5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Złamanie regulaminu gry jest jednoznaczne z dyskwalifikacją. 
 2. Regulamin znajduje się do wglądu na stronie www.globtroterek.com
 3. W kwestiach dotyczących przebiegu Gry, nieprzewidzianych niniejszym regulaminem, głos rozstrzygający należy do Organizatorów.
 4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w przypadku zajścia ważnych i nieprzewidzianych zdarzeń, które takie zmiany mogłyby wywołać.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *