Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu

KOM w Miliczu
Korzystając z zaproszenia na urodziny kumpla Globtroterka, wylądowaliśmy w fantastycznym miejscu, które gorąco polecamy! Nie spodziewaliśmy się, że przyjęcie urodzinowe pierwszoklasisty będzie okazją do wpisu na blogu podróżniczym 😉 A jednak! Impreza urodzinowa odbyła się w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu (www.kom.edu.pl). KOM ma swoją siedzibę w budynkach nieistniejącej już fabryki bombek. Dzięki temu bombki są tu nierozłącznym elementem wystroju wnętrza 🙂 Globtroterek, vel Darth Vader, dał się porwać imprezowemu szaleństwu w stylu Gwiezdnych Wojen, a ja zaatakowałam obiektywem otaczającą mnie przestrzeń.

Kawiarnia
Pyszne domowe wypieki, pachnąca kawa i herbaty z syropami z Doliny Baryczy to wystarczający powód, by wpaść tu choćby na chwilę. Szczególnie, że Wasze dzieci nie będą się tu nudzić. Do ich dyspozycji oddana jest część zabawowa.

Komnata bombki
To co sprawiło, że zakochaliśmy się w tym miejscu to niezwykła komnata bombki! Jest tu zgromadzonych ponad 6 tysięcy tych ozdób choinkowych, produkowanych w dawnej fabryce bombek w Miliczu. Pięknie wyeksponowane powodują, że ciężko z stąd wyjść 😉 Komnata bombki udostępniona jest dla zwiedzających w godzinach otwarcia kawiarni, a bilet kosztuje kilka złotych.

Sala konferencyjno-biznesowa
Miałam okazję podejrzeć również salę konferencyjno-biznesową, która mnie zachwyciła. Z zawodowego punktu widzenia zamarzyły mi się w niej warsztaty kreatywne 😉

KOM prowadzi wiele zajęć i programów edukacyjnych. Osobiście nie możemy się doczekać warsztatów z malowaniem bombek 😉
A teraz porywamy Was na krótki spacer po obiekcie.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *