Holandia z dzieckiem. Holandia w miniaturze i zabawa w Madurodam

Madurodam w Hadze

Dziś zabierzemy Was na spacer po całej Holandii 🙂 Na terenie jednego parku miniatur zgromadzono wszystkie najważniejsze zabytki i obiekty kraju.

Wszystkie budowle są w skali 1:25 i odtworzone są ze wszystkimi szczegółami. Przy wejściu otrzymuje się przewodnik, w którym dokładnie opisane są wszystkie eksponaty.

Madurodam odwiedziliśmy w ostatni dzień naszej majówki. Dzięki temu z łatwością odnaleźliśmy budowle, które widzieliśmy wcześniej w oryginale 😉 To była świetna powtórka i odświeżenie wiadomości z całego pobytu.

A przy okazji zobaczyliśmy miejsca do których w przyszłości chcemy się udać 🙂

Interaktywna zabawa

W ostatnich latach park został odnowiony i unowocześniony. Pojawiły się interaktywne postacie i ekrany na których można obejrzeć filmy. Dodatkowo jest wiele fajnych zadań dla dzieci. Można załadować kontenerowiec w rotterdamskim porcie, ugasić pożar na statku, wprowadzić wiatraki w ruch, wziąć udział w aukcji kwiatów czy sprawdzić ile waży holenderski ser.

Przy wejściu otrzymuje się kartę, dzięki której można zapisać zadania wykonywane na ekranach i przesłać na swój adres e-mail. To fajna pamiątka z tego miejsca. Po powrocie do domu wydrukowaliśmy zapisane obrazki i wkleiliśmy do dziennika podróży 🙂

Madurodam to świetne miejsce dla całej rodzinki! Zobaczcie sami 🙂

Post Author: Ola

4 thoughts on “Holandia z dzieckiem. Holandia w miniaturze i zabawa w Madurodam

  Alicja

  (24 maja 2018 - 21:54)

  Madurodam to wspaniałe miejsce. Park był dla nas jedną z inspiracji do stworzenia Parku Miniatur Minieuroland. Urzekła nas dbałość o detale i ciekawie zagospodarowany teren. Byliście może w królewskim parku Keukenhoff na wystawie kwiatów? Polecamy serdecznie! Zapraszamy na naszego nowopowstałego bloga http://www.podrozewminiaturze.blogspot.com

   Ola

   (25 maja 2018 - 10:48)

   Madurodam bardzo lubimy 🙂 Ale Keukenhof to uwielbiamy 😀

  Adam

  (14 lutego 2019 - 07:57)

  Byliśmy w tamtym roku w Madurodam i miejsce nas oczarowało, chociaż już dziećmi dawno nie jesteśmy 😉

   Ola

   (18 lutego 2019 - 20:52)

   Mamy podobne odczucia 😀 I jak obserwowaliśmy innych rodziców, to też się świetnie bawili 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *