Globtroterek na Międzynarodowych Targach Turystycznych Wrocław 2017 – warsztaty fotograficzne, super rodzinna zabawa podróżnicza i gra targowa!

 W ostatni weekend lutego zapraszamy do Hali Stulecia na Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2017. Będzie się sporo działo! A my będziemy po części sprawcami całego zamieszania 🙂 Przygotowaliśmy dla Was kilka rodzinnych wydarzeń.

Warsztaty fotograficzne dla dzieci – sobota, 25 luty, godz. 14.00

Globtroterek (lat 7) zaprasza małych fotografów w wieku 5-10 lat na warsztaty fotograficzne, podczas których opowie o tym czym robić zdjęcia, do czego służą programy tematyczne, jak uchwycić dobry kadr i zrobić fajne zdjęcie. Ale to nie będzie tylko gadanie 😉 Po każdej części w ruch pójdą aparaty! Będziemy ćwiczyć m.in. jak zrobić dobrą fotografię portretową rodzicom, popstrykamy fotki makro i pobawimy się światłem. Do tego będą fotogadżety i dużo fotograficznych ciekawostek 🙂

Tylko zabierzcie ze sobą własne aparaty lub urządzenia z wbudowanym aparatem – telefon lub tablet.

Link do wydarzenia na Facebooku -> https://www.facebook.com/events/104876693367617/

Super rodzinna zabawa podróżnicza, niedziela, 26 luty, godz. 12.00
Bardzo gorąco zapraszamy dzieci i rodziców na jedyną w swoim rodzaju, rodzinną prezentację podróżniczą, która odbędzie się w ramach Festiwalu Podróżników.
Jak wiecie, nasze rodzinne podróże pełne są zabaw, zagadek i ciekawostek. Każde miejsce w Europie zwiedzamy grając w grę miejską. Dla nas miasto zmienia się w wielką planszę, budynki, a ulice i parki mają dla nas zadania do wykonania i zagadki do rozwiązania. Dlatego podczas spotkania porwiemy Was na nasz świat gier miejskich i rodzinnych zabaw!
Globtroterek (lat 7) opowie dzieciom o grach i zwiedzaniu europejskich miast, a my podpowiemy rodzicom jak w prosty sposób zamienić zwykły spacer w super rodzinną przygodę 🙂
Do tego wspólnie zagramy w mini-grę targową. Będzie sporo rysowania,  przytulania, zagadek, zadań i nagrody-niespodzianki 🙂

Link do wydarzenia na Facebooku -> https://www.facebook.com/events/1019674128165873/

Rodzinna gra targowa
“Poszukiwacze dolnośląskich przygód”, niedziela, 26 luty, godz. 13.00

Wspólnie z Międzynarodowymi Targami Turystycznymi Wrocław 2017 i Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zapraszamy na super grę targową!
Bajkowe stworki porwą Was w niezapomnianą podróż po Dolnym Śląsku. Po drodze czekają na Was zadania do wykonania  i zagadki do rozwiązania. Będzie dużo śmiechu, rodzinna zabawa i  nagrody dla najlepszych drużyn!
Liczba miejsc ograniczona – mamy miejsce dla 40 rodzinnych zespołów. Obowiązują zapisy.
Co zrobić, żeby wziąć udział w grze?
 1. Zbierz rodzinną Drużynę, składającą się z minimum 2 , a maksimum 5 osób –
  w tym przynajmniej jednej osoby dorosłej i jednego dziecka w wieku 3 – 12 lat.
  Do zabawy zaproście rodzeństwo, ciocie, wujków, dziadków czy przyjaciół.
 2. Zgłoś Drużynę do gry – zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie e-mailowo w
  dniach 13 – 22 luty 2017 lub do wyczerpania miejsc.
 3. Na adres kontakt@globtroterek.com wyślij następujące dane (wszystkie
  podane dane będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby organizacji gry):
 • imię i nazwisko osoby dorosłej, wiek, telefon kontaktowy i adres e-mail
 • imię i nazwisko oraz wiek dziecka
 • imię i nazwisko, wiek trzeciej osoby z Drużyny (jeśli Wasza drużyna jest 4 osobowa)
 • imię i nazwisko, wiek trzeciej osoby z Drużyny (jeśli Wasza drużyna jest 5 osobowa)
 • imię i nazwisko, wiek trzeciej osoby z Drużyny (jeśli Wasza drużyna jest 6 osobowa)
Odpowiadamy na każde zgłoszenie – dostaniecie od nas mail z  potwierdzeniem przyjęcia Waszej Drużyny.


Jak wygląda zabawa?
 1. Spotykamy się w niedzielę, 26 lutego, o godz. 13:00 na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Hali Stulecia, przy stoisku Globtroterka.
 2. Dostaniecie od nas kartę do gry.
 3. Waszym zadaniem będzie odnaleźć 7 postaci z bajek, które podróżują po Dolnym Śląsku i rodzinnie wykonać zadania, które dla Was mają.
 4. Za każde zadanie otrzymujecie punkty.
 5. Gdy wykonacie wszystkie zadania, musicie zdać kartę do gry najpóźniej do godz. 15.00
 6. Drużyny, które zdobędą największą liczbę punktów otrzymają nagrody!
 7. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się o godz. 15.15 na scenie głównej Międzynarodowych Targów Turystycznych.

Regulamin gry dostępny jest TUTAJ.

Nagrody 🙂

A nasi fantastyczni sponsorzy ufundowali fantastyczne nagrody, wśród których znajdziecie m.in.

 

Bon podróżny o wartości 750 zł i zestaw wakacyjnych gadżetów od Vacansoleil Polska!

 

fot. www.vacansoleil.pl

Bon do wykorzystania poza lipcem i sierpniem na ponad 100 europejskich kempingach z listy “Specjalny wybór” (tu lista). Dokładne warunki wykorzystania bonu znajdziecie tutaj.  Wykorzystując tę nagrodę możecie spędzić np. 5 dni na kempingu w Pradze pod koniec czerwca (namiot Navajo). Możecie też wykorzystać go podczas kilkudniowej majówki w Holandii (domek wakacyjny) czy czterodniowym, wrześniowym pobycie na kempingu pod Paryżem (domek wakacyjny). Opcji na wypoczynek z Vacansoleil Polska jest mnóstwo 😀

 

Mega wielki zestaw klocków LEGO Creator, idealny do rodzinnej, kreatywnej zabawy 😀 Nagrodę ufundował najlepszy na świecie portal dla podróżujących rodzinek 
Kolejne nagrody to idealne prezenty dla młodych podróżników. Sami je przetestowaliśmy kilkukrotnie 🙂  Kapitalne “Podróżowniki” oraz “Podróżowniki –  Karkonosze i Kotlina Kłodzka” ufundowało Wydawnictwo MAC Edukacja.
(fotografie nagród ze strony www.mac.pl)

 

 

 

Książki Wydawnictwa Zakamarki Globtroterek pożera w szybkim tempie 😉  Szczególnie serię o “Biurze detektywistycznym Lassego i Mai. Dlatego bardzo miło nam powitać Wydawnictwo Zakamarki jako sponsora kolejnych nagród. Na nasze zwycięskie rodziny czekają książki o podróżach! (fotografie nagród ze strony www.zakamarki.pl)

Link do wydarzenia na Facebooku -> https://www.facebook.com/events/647163682152881/

Stoisko Globtroterka na MTT Wrocław 2017
Zapraszamy również na nasze stoisko 🙂 Podczas trzech dni Targów będziemy się bawić w rozwiązywanie szyfrów i zagadek. Do tego stworzymy najdłuższy obrazek z podróżniczymi marzeniami jaki kiedykolwiek widziała Hala Stulecia 😉 A przede wszystkim chętnie Was poznamy i poplotkujemy! Wpadajcie na cukierki 😉 Do zobaczenia!

Warsztaty fotograficzne, spotkanie podróżnicze i gra targowa są bezpłatne, ale żeby się na nie dostać musicie wykupić bilet wstępu na Targi. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.  Dorośli płacą za bilet jednodniowy – 15 zł, dwudniowy – 20, trzydniowy – 30 zł. Są tez bilety ulgowe dla uczniów, studentów, emerytów i rencistów – odpowiednio w cenie 10,15 i 20 zł.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *