Papillon Country Resort

papillon resort holandia

Trzy największe plusy Papillon Country Resort:

Kanaalweg 30

Denekamp

HOLANDIA

+31 541 35 16 70

info@papilloncountryresort.com

www.vacanzecolcuore.com/pl

camping la grande cote

Papillon Country Resort to nowe dziecko sieci Vacanze col Cuore, właściciela takich ośrodków jak Weekend, Vallicella czy Orlando in Chianti Glamping Resort,  która postanowiła poszerzyć swoją ofertę i otworzyć pierwszy resort poza granicami Włoch. Zobaczcie co na Was czeka na campingu Papillon Country Resort.

Dojazd i położenie campingu Papillon Country Resort

Papillon Country Resort znajduje się w Holandii, w urokliwym Twente, bardzo blisko granicy z Niemcami. Z Wrocławia do Twente mamy 820 kilometrów. Kemping położony jest na płaskim, zielonym terenie przy niewielkim jeziorku.  

Papillon Country Resort map

Domki, namioty i parcele na Papillon Country Resort

Pomimo tego, że kemping nie należy do wielkich obiektów, to sporo tu różnych domków, namiotów i odjazdowych, glampingowych zakwaterowań. Sporo z nich pojawiło się tu w sezonie 2020-2021, gdyż to właśnie w tym czasie Papillon Country Resort przechodził gruntowną metamorfozę, upodabniając się do innych ośrodków Vacanze col Cuore. 

Do wyboru macie kilka mobile homów, przeznaczonych dla 4, 5 lub nawet 8 osób. Domki maja dwie lub 3 sypialnie, jedną lub dwie łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię i salon. Wyjątkiem jest Cottage Next XXL Family, który ma aż 4 sypialnie! Do tego dwie osobne toalety i łazienki. Ten model ma też sporą werandę.

Jeszcze więcej, bo aż 8 różnych modeli macie do wyboru w zakresie namiotów glampingowych. Vacanze col Cuore to sieć, która wg nas ma najbardziej odjechane namioty glampingowe ze wszystkich odwiedzonych przez nas miejsc. Podobnie jak w przypadku domków i namioty są przeznaczone dla konkretnej liczby osób. Są więc namioty dla 2, 4, 5, 6, a nawet 8 osób. Są piętrowe namioty glampingowe, a znaczna większość modeli to zakwaterowania z łazienką. My szczególnie Wasze uwadze polecamy odjechany Luxury Hottub Cabin z jacuzzi w drewnianej bali przed wejściem.

Papillon Country Resort

Nawet parcele w tym miejscu są kapitalne. Poza 100 metrową parcelą Standard i 140 metrową parcelą Comfort macie też możliwość wynająć parcelę z własnym sanitariatem! Te komfortowe pomieszczenia są wyposażone w prysznic, toaletę, umywalkę oraz miejsce do mycia naczyń.

Stanowisko kempingowe Comfort jest wyposażone w prąd o natężeniu 10 A, własny kran, odpływ ścieków i przyłącze telewizyjne, więc polecane jest dla kemperów i przyczep. Stanowiska kempingowe typu Standard mają prąd  i w odległości spaceru znajduje się kran, dlatego to fajne parcele pod namioty.

Osoby mieszkające w namiotach korzystają ze wspólnych łaźni i sanitariatów. W Papillon Country Resort znajdują się 2 luksusowe i ogrzewane budynki sanitarne z przestronnymi prysznicami rodzinnymi i wydzielonymi strefami dla dzieci.

namiot glampingowy

Atrakcje na Papillon Country Resort

Na kempingu jest zadaszony basen i niewielki spray park dla dzieci. Michał bardzo lubi tutejszy plac zabaw zbudowany z drewnianych domków. Kemping położony jest nad niewielkim jeziorkiem, na którym w lecie umieszczane są tory przeszkód dla dzieci. Można się tu pluskać do woli 🙂 

W sezonie organizowane są animacje, a największym wzięciem cieszą się mini dyskoteki z maskotką kempingu – psem Spottym. 

papillon resort holandia

Sklepy, bary, restauracje i inne udogodnienia

Na terenie kempingu działa mini market, jest też bar oraz restauracja serwująca dania na miejscu i na wynos. Na terenie całego kempingu działa WiFi. Na Papillon Country Resort możecie się wybrać z psem, gdyż zwierzęta dozwolone są na parcelach i w niektórych zakwaterowaniach. Za psy uiszcza się dodatkową opłatę, a obowiązkiem właściciela jest przedstawić aktualną książeczkę szczepień w czasie meldunku.

papillon resort holandia

Co zwiedzić w okolicy?

Jeśli szukacie miejsc na wypoczynek na łonie natury i idealnych miejsc do pojeżdżenia rowerem, to Papillon Country Resort jest idealną miejscówką. Cała Holandia to kraj stworzony dla fanów dwóch kółek – ścieżki rowerowe, pola tulipanowe (na wiosnę ;)) i sporo zieleni. Na kempingu działa wypożyczalnia rowerów.

Warto wybrać się na wycieczkę do oddalonego o 60 km Apeldoorn słynącego z uroczych uliczek i pałacu królewskiego lub do uroczego Zwolle.

Zarezerwuj wakacje na Papillon Country Resort 🙂 

Papillon Country Resort

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *