Zapraszamy na grę terenową “Zaginione diamenty” :)

 Wspólnie z Urzędem Gminy Długołęka serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i okolic na grę terenową “Zaginione diamenty”, która odbędzie się podczas II Gminnego Dnia Rodzinnego, 3 czerwca w parku w Szczodrem. Przeniesiemy Was do czasów księżniczek, zamków, smoków, krasnoludków i rycerzy 🙂 Waszym zadaniem będzie pomóc księżniczce odzyskać utracone klejnoty. Po drodze czekają na Was zadania do wykonania  i zagadki do rozwiązania. Za każde wykonane zadanie otrzymacie część skarbu. A gdy zdobędziecie wszystkie diamenty, spowodujecie, że smutna księżniczka wreszcie się uśmiechnie 🙂 Szykuje się kapitalna rodzinna zabawa!

Co zrobić, żeby wziąć udział w grze?
  1. Zbierz rodzinną Drużynę, składającą się z minimum 2 , a maksimum  5 osób – w tym przynajmniej jednej osoby dorosłej i jednego dziecka w wieku 3 – 15 lat. Do zabawy zaproście rodzeństwo, ciocie, wujków, dziadków czy przyjaciół.
  2. Zgłoś Drużynę do gry – zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie osobiście w dniu gry, podczas Gminnego Dnia Rodziny, od godz. 14.00 do godz. 14.55 lub do wyczerpania miejsc, w Punkcie Obsługi Gry umieszczonym na terenie parku.
  3. W zabawie może wziąć udział 10 rodzinnych drużyn. Kto pierwszy ten lepszy 😉
Jak wygląda zabawa?
  1. Z Drużynami, które zapiszą się na grę, zaczynamy zabawę w sobotę, 3 czerwca, o godz. 14:55 w Punkcie Obsługi Gry, umieszczonym na terenie parku.
  2. Dostaniecie od nas rekwizyty niezbędne do udziału w grze.
  3. Waszym zadaniem będzie odnaleźć 5 postaci, które mają dla Was zadania do wykonania.
  4. Za każde wykonane zadanie otrzymacie część zaginionych klejnotów.
  5. Gdy uzbieracie wszystkie diamenty będziecie musieli odnaleźć smutną księżniczkę i sprawić, by się uśmiechnęła. Każda Drużyna, która dotrze do księżniczki z kompletem klejnotów otrzyma nagrodę – niespodziankę 🙂
  6. Księżniczkę musicie odnaleźć najpóźniej do godziny 16.00

Szczegółowy regulamin zabawy dostępny TUTAJ.

Zapraszamy 🙂

 

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *