Zagraj z nami w “Państwa, miasta” i zgarnij Mapę Podróży od Picarta.pl

Sporo w ostatnim czasie na rynku wszelkiego rodzaju mapowych pomysłów na prezenty dla podróżników. Sami mamy chyba ze trzy mapki-zdrapki, albumy z motywami globusa czy przeróżne atlasy. Ale chyba żaden z tych prezentów nie sprawił nam tyle frajdy co spersonalizowana Mapa Podróży od picarta.pl

Spersonalizowana Mapa – super prezent dla podróżnika

Urok mapy polega na jej wielkości (format A1) oraz zdjęć z podróży, wydrukowanych w “polaroidowym” klimacie. Do zdjęć dołączony jest żelowy cienkopis, więc uniknęliśmy problemu z rozmazanymi literkami.

W Pikarcie macie do wyboru dwa rodzaje map – Europy lub Świata. Nie ma co ukrywać, że patrząc na nasze dotychczasowe podróże idealna dla nas byłaby Mapa Europy. Jednak Mikołaj w tym roku był dla nas łaskawy i już podarował nam świąteczną podróż poza nasz kontynent 😀 Dlatego wybraliśmy  mapę rozwojową i planujemy zapełnić ją pinezkami w każdym miejscu 😉

Z Mapą otrzymuje się 20 zdjęć w formacie 5 x 5. My fotek z Europy mamy tyle, że postanowiliśmy ozdobić nimi Mapę dookoła, bo na Europie to by się nie zmieściły 🙂

Zagraj z nami w “Państwa, miasta” i zgarnij mapę od PicArty 🙂

Mapa Podróży tak nam się spodobała, że pogadaliśmy z PicArtą i powiedzieliśmy, że tacy fajni ludzie do nas na bloga wpadają i koniecznie musimy wykombinować wspólnie jakiś ciekawy konkurs. Podumaliśmy trochę i wpadliśmy na to, że wciągniemy Was w naszą ulubioną grę 😀 Zapraszamy do wspólnej zabawy w “Państwa, miasta”. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma Spersonalizowaną Mapę Podróży od PicArty oprawioną w ramę aluminiową wraz ze zdjęciami, pinezkami i cienkopisem.

Zasady zabawy:

  1. Codziennie o godz. 9.00 w specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku Globtroterka  LINK TUTAJ będzie pojawiała się nowa kategoria i litera na którą należy podać wyraz. Dodatkowo  podczas trwania zabawy czterokrotnie pojawią się nowe kategorie o dowolnej porze.
  2. Odpowiedzi na daną kategorię publikowaną o godz. 9.00 można udzielać do końca dnia. W przypadku czterech dodatkowych kategorii odpowiedzi będzie można udzielać w ciągu 24 godzin od podania kategorii.
  3. Odpowiedzi nie można edytować. Odpowiedzi muszą być polskojęzyczne, chyba że załączona zostanie informacja o możliwości podawania obcojęzycznych nazw.
  4. Zabawa zaczyna się we wtorek 28 listopada i potrwa do 5 grudnia. Łącznie będzie 12 kategorii.
  5. Jeśli na zakończenie gry nie zostanie wyłoniony zwycięzca to 6 grudnia zaprosimy do dogrywki osoby z największą liczbą punktów.
  6. Punktacja wygląda następująco:
  • 15 punktów – za podanie unikalnej odpowiedzi, która nie zostanie powtórzona w odpowiedziach innych uczestników.
  • 10 punktów – dla osoby,która poda jako pierwsza odpowiedź, która zostanie później powielona przez pozostałych uczestników
  • 5 punktów – dla osób, które wpiszą odpowiedź, która została już wcześniej podana
  • 0 punktów – w przypadku odpowiedzi niezgodnej z kategorią, niezgodnej z podaną literą, edytowanej, błędnej, w przypadku użycia obcojęzycznej nazwy.

O ile w przypadku kategorii typu Państwo, ciężko będzie dużej ilości osób zdobyć max. liczbę punktów, to obiecujemy, że kolejne kategorie będą dawały duże szanse na zdobycie dużej ilości punktów 😉 Śledźcie wydarzenie na Facebooku – wtedy za każdym razem dostaniecie powiadomienie o nowym poście.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Post Author: Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *