Współpraca

Jeśli szukasz podróżującej rodzinki, która ma nietuzinkowe pomysły, poczucie humoru, promuje wspólne spędzanie czasu i uwielbia gry miejskie, to dobrze trafiłeś 🙂 Kręcimy filmy, robimy zdjęcia, sprawdzamy wakacyjne miejsca pod kątem atrakcji dla dzieci i rodziców. Pokazujemy miejsca noclegowe, podpowiadamy jak fajnie można spędzić czas na miejscu i co fajnego jest do zobaczenia w okolicy. Z przyjemnością wnikliwie przetestujemy Twój kemping, pensjonat czy hotel. Nakręcimy materiał, zrobimy zdjęcia, napiszemy tekst i zorganizujemy konkurs. A to wszystko nagłośnimy w social mediach 😉

Jeśli szukasz firmy, która zorganizuje grę miejską dla Twoich pracowników, klientów, gości, uczniów czy mieszkańców Twojego miasta to też dobrze trafiłeś 🙂 Szczegóły współpracy w zakresie organizacji gier miejskich, terenowych i targowych znajdziesz TUTAJ.

Jeśli jesteś Mamą lub Tatą i szukasz pomysłu na zwiedzanie z dzieckiem to lepiej trafić nie mogłeś 😀 Wiele naszych pomysłów znajdziesz w zakładce PODRÓŻE. Dodatkowo jesteśmy autorami “Niezbędników poszukiwaczy przygód”, które łączą w sobie przewodnik dla dzieci z grą miejską. To zestawy z mapami, zadaniami, zagadkami i gotowymi trasami zwiedzania. Zajrzyj TUTAJ by poznać nasze “Niezbędniki”.

Dotychczas zaufali nam 🙂