kempingi vacansoleil

Wakacje 2018 – 20 kempingów Vacansoleil w promieniu 1000 km od Polski

Już za chwileczkę, już za momencik ruszamy w kolejną długą trasę. Plan na wakacje 2018 jest ambitny 😉 Przed nami ponad 2 miesiące przygody, 5 europejskich krajów i 20 kempingów Vacansoleil, położonych w promieniu 1000 kilometrów od Polski.

Morze, jeziora, góry i miasta

Czekają na nas jeziora położone w najpiękniejszych zakątkach Europy – węgierski Balaton, słoweński Bled, włoskie Maggiore czy szwajcarski Interlaken. Morze Adriatyckie będziemy podziwiać ze słoweńskiego i włoskiego wybrzeża. Nie obędzie się bez zwiedzania! Zajrzymy do Pragi, Lubljany, Zagrzebia, Wenecji, Bolonii, San Marino, Mediolanu czy Kopru. Ruszymy na szlaki we włoskim Trydencie i szwajcarskim Interlaken.

Kempingi Vacansoleil w Europie

Nie możemy doczekać się zabawy na kempingach Vacansoleil – szaleństw wodnych na Terme Catez czy Pra delle Torri, animacji na Sabbiadoro czy Spinie, wschodów słońca na Due Laghi i zachodów na campingu Adria. Będzie czas na rodzinne partyjki w mini-golfa, szaleństwa na placach zabaw, w klubach dla dzieci i na mini-disco. Nie obędzie się bez sportu. Michał szykuje się na treningi piłkarskie i mecze z kumplami z innych krajów, a Ola na aquaaerobic, zumbę i jogę. No i oczywiście zabieramy ze sobą piłkarskie gadżety reprezentacji Polski, by kibicować naszej drużynie w specjalnie utworzonych strefach kibiców na kempingach.

kempingi vacansoleil
Wakacje 2018

Relacje na bieżąco

Na Facebooku – klik TU i Instagramie – klik TUTAJ na bieżąco będziemy Wam wrzucać relacje z kempingów i odwiedzanych miejsc. Pytajcie o wszystko – atrakcje, baseny, ceny, parkingi, tłumy lub brak tłumów, sanitariaty, przejazdy i o co chcecie 😀 Postaramy się odpowiadać najszybciej jak się da. 

Petarda dla tych co planują wakacje w Polsce

W tym roku spędzimy wakacje bardzo nietypowo jak dla nas. Bowiem rozdzielamy się na dwie ekipy. Ola i Michaś jadą podbijać Europę i testować kempingi. Tomek zaś szykuje megapetardę dla tych co planują wakacje z dziećmi w Polsce. Już za kilkanaście dni wystartuje nasz wielki projekt, nad którym pracowaliśmy ostatnie pół roku. Już nie możemy się doczekać. Mamy nadzieję, że to co dla Was mamy przypadnie Wam do gustu i przeżyjecie z nami super przygodę! Szczegóły niebawem 🙂 

 

Post Author: Ola

1 thought on “Wakacje 2018 – 20 kempingów Vacansoleil w promieniu 1000 km od Polski

    sara :)

    (7 marca 2019 - 07:55)

    Fajne wakacje mieliście 😉 W tym roku też będziecie podbijać Europę? 😉 Gdzie można znaleźć tą “megapetardę”? Możliwe, że w tym roku będziemy spędzać wakacje w Polsce, wiec by nam się przydała 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *