Prezent na zakończenie szkoły – Niezbędniki Poszukiwacza Przygód

Szkoły zwykle żegnają swoich uczniów i dziękują za wspólną pracę przez cały rok, wręczając książki lub słowniki. My dla Uczniów klas 1-3 proponujemy nieszablonowy prezent, który sprawi frajdę zarówno dzieciom jak i całej Ich Rodzince!  To “Niezbędniki Poszukiwacza Przygód”, dzięki którym przeżyją świetną przygodę i poznają własne miasto na nowo 🙂 

Niezbędniki Poszukiwacza Przygód to:

 • kolorowe przewodniki dla dzieci w formie komiksu, wydane na wysokiej jakości papierze, ze sporą dawką wiedzy, zabawy, wartkiej akcji i poczucia humoru 🙂
 • gotowce dla rodziców, którzy nie muszą już zastanawiać się jak zorganizować czas wolny! W Niezbędniku mają gotową trasę zwiedzania oraz wszystko to, co pozwoli zupełnie inaczej spojrzeć na miasto, jego historię i  zabytki.
 • przepisy na rodzinną przygodę! W obecnych czasach wspólnie spędzony czas jest bezcenny, a wycieczka po mieście idealnie pasuje do tego, by poświęcić kilka godzin na beztroską zabawę. Bo które dziecko nie marzy o tym, by razem z rodzicami przeżyć niezapomnianą przygodę??? 

Superposzukiwacze Przygód i ich Tajne Misje:

Uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem zamienią się w Superposzukiwaczy Przygód i weźmą udział w Tajnej Misji w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku!

 • We Wrocławiu zaprzyjaźnią się z rodzinką krasnali, złamią szyfry, odkryją tajemnice, wykonają zadania i pomogą zorganizować urodzinową imprezkę dla Papy Krasnala. Muszą tylko uważać na krasnala Wredziocha! Zrobi wszystko, żeby przyjęcie się nie odbyło.

 

 • W Gdańsku odszyfrują Tajemniczy Kod, który uratuje Cyfrowe Królestwo, położone za górami, za lasami, morzami, pustyniami, serwerowniami, kilometrami światłowodów i tonami twardych dysków. Jego władca, Król Piksel ma ogromny problem! Nikczemny Czarnoksiężnik Gigabajt wprowadził do systemu komputerowego złośliwego wirusa, który zniszczy jego królestwo. Jedyną szansą na uratowanie tej krainy jest zdobycie kodu, który zlikwiduje wirusa. Wskazówki do tajemniczego szyfru znajdują się w Gdańsku. W Tajnej Misji mogą wziąć udział odważne dzieci i fajni rodzice, którzy poznają zabytki Gdańska, dowiedzą się ciekawostek o mieście, wykonają zadania, rozwiążą łamigłówki i odszyfrują Tajemniczy Kod!

 

 • W Warszawie uratują porwaną Syrenkę! Za porwaniem stoi okropny Tryton, mitologiczny chłopak-syrena, który zakochał się w niej bez pamięci. Okazało się jednak, że Syrenka to niezła spryciula. Zostawiła swoim przyjaciołom wskazówki gdzie jej szukać! Teraz potrzebna jest pomoc fajnej rodzinki, która pozna warszawskie legendy, zabytki i ciekawostki o mieście. Spotka się z przyjaciółmi Syreny i zdobędzie od nich Tajemnicze Wskazówki, które pozwolą przygotować misję ratunkową. Tylko uwaga! Tryton to wymagający przeciwnik. Na pewno będzie im przeszkadzał w Tajnej Misji!

 

 • W Krakowie dołączą do Drużyny Smoka i pomogą przegonić Czorta z miasta. Na miasto padł bowiem blady strach! Diabeł, zwany Czortem, bohater wielu krakowskich legend, zapragnął zostać symbolem miasta. Do akcji musi wkroczyć Drużyna Smoka, ale sama nie da rady rozprawić się z łobuzem. Potrzebuje pomocy dzieci, które dotrą do największych krakowskich bohaterów, poznają legendy i zdobędą wskazówki, które pozwolą stworzyć Tajne Zaklęcie sprowadzające Czorta z powrotem do piekielnych czeluści. Tylko uwaga! Przeciwnik łatwo się nie podda i zastawi wiele pułapek w centrum miasta.

Oferta specjalna dla szkół:

Jeśli chcecie sprawić, by Wasi Uczniowie i Ich rodzice przeżyli na wakacjach świetną przygodę, zapraszamy do współpracy! 

Cena detaliczna Niezbędnika wynosi 29,99 PLN.  

W ofercie dla szkół stosujemy cenę hurtową (przy zakupie min. 30 sztuk) –  

15 PLN  (dostawa gratis)

Dodatkowo od każdego sprzedanego egzemplarza przeznaczamy 2 zł na wpłatę na konto naszego zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia “Karkonoskie Iskierki”, które ma pod swoją opieką Dzieci z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Pieniądze pozwolom dzieciakom wyjechać na wymarzone kolonie! 🙂 Każda szkoła, która zakupi od nas Niezbędniki, otrzyma potwierdzenie wpłaty pieniędzy na konto Stowarzyszenia. 

Więcej o Niezbędnikach na:  www.niezbedniki.com

Kontakt i zamówienia:

ola@globtroterek.com lub niezbedniki@globtroterek.com,

tel. +48 663 675 840

Pobierz naszą ofertę dla szkół w wersji pdf:

Post Author: Ola

3 thoughts on “Prezent na zakończenie szkoły – Niezbędniki Poszukiwacza Przygód

  Mati

  (29 maja 2019 - 14:48)

  To fajny pomysł na prezent. O wiele lepszy niż te nudne książki które dostaja dzieciaki i kładą w kąt…

  Elwira

  (31 maja 2019 - 07:12)

  Ekstra, na pewno się spodoba dzieciaczkom 🙂

   Ola

   (4 czerwca 2019 - 09:16)

   🙂 Na bank 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *