Międzynarodowe Targi Turystyczne i spotkanie z Nelą Małą Reporterką :)

Kiedy przeczytaliśmy informację, że podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Turystycznych planowane jest spotkanie z Nelą Małą Reporterką, wiedzieliśmy, że niedzielnie popołudnie spędzimy we wrocławskiej Hali Stulecia. 

Na początek zagraliśmy w japońskie szachy przy stoisku Fundacji Przyjaźni Polsko – Japońskiej NAMI.

Przywitaliśmy się z dinozaurami i podziwialiśmy makietę Kolejkowa, obiecując sobie, że w końcu się tam wybierzemy 😉

Na stoisku Humanitarium Globtroterek czynnie eksperymentował 😉

W efekcie reakcji chemicznych powstały kolorowe wulkany.

Przejrzeliśmy ofertę wielu wystawców w Polski i zagranicy. Szukaliśmy atrakcji dla dzieci, ścieżek rowerowych i fajnych kempingów. Wróciliśmy ze sporą ilością materiałów, map i folderów. Mam nadzieję, że sporo z nich wykorzystamy podczas wiosny i lata.

Nela Mała Reporterka
Globtroterek jest fanem Neli Małej Reporterki i z uwagą śledzi przygody tej dzielnej dziewczynki.
Książki Neli zajmują honorowe miejsce w globtroterkowej biblioteczce.  Dzisiaj, podczas spotkania, obie książki zostały podpisane przez Nelę z dedykacją dla Globtroterka 🙂

Pamiątkowa fotka 🙂

Podczas godzinnego spotkania Nela opowiadała dzieciom o swoich wyprawach i pokazywała pamiątki z podróży. Zainteresowanie spotkaniem było ogromne. Na koniec Mała Reporterka fachowo przeprowadziła quiz z nagrodami. 🙂 Spotkanie było fantastyczne, a Nela to bardzo mądra, sympatyczna i wesoła dziewczynka. Trzymamy mocno kciuki za kolejne wyprawy i życzymy wielu niezapomnianych przygód.

Włoska kuchnia
Ostatnim punktem programu, którego nie mogliśmy odpuścić, było wspólne gotowanie. Jako, że pora była obiadowa, pyszna włoska sałatka przygotowana przez Globtroterka zniknęła w 5 sekund 😉 Dodatkowo Globtroterek wygrał zaproszenie na zajęcia do Akademii , więc zapewne wkrótce odwiedzimy to miejsce i Wam o nim napiszemy.

Następne Targi Turystyczne za rok. Już teraz wiemy, że nas na nich nie zabraknie 😉

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *