fajne zwiedzanie

#FajneZwiedzanie. Konkurs dla Fajnych Rodzinek!

Wiosna! Dzień Wagarowicza! Sezon na rodzinne przygody uważamy za otwarty 🙂 Z okazji przyjścia wiosny mamy dla Was konkurs. Udowodnimy Wam, że #FajneZwiedzanie jest super. 

#Fajne Zwiedzanie. Wyzwanie dla Fajnych Rodzinek.

Kto chce całą rodzinką zamienić się w Superposzukiwaczy Przygód i podjąć wyzwanie?  

niezbędnik poszukiwacza przygód

 

We Wrocławiu trzeba zorganizować imprezkę 🙂 Zbliżają się bowiem urodziny Papy Krasnala. Krasnoludki postanowiły urządzić imprezę urodzinową, ale cieżko idzie im się dogadać. Do tego w mieście pojawił się krasnal Wredzioch, który przeszkadza, dokucza i zrobi wszystko, żeby impreza się nie odbyła. 

 

 

Na Kraków padł blady strach! Diabeł, zwany Czortem, bohater wielu krakowskich legend, zapragnął
zostać symbolem miasta. Do akcji musi wkroczyć Drużyna Smoka, ale sama nie da rady rozprawić się z łobuzem. Potrzebuje Waszej pomocy! Musicie
 dotrzeć do największych krakowskich bohaterów, poznać legendy i zdobyć wskazówki, które pozwolą Wam stworzyć Tajne Zaklęcie sprowadzające Czorta z powrotem do piekielnych czeluści. Tylko uważajcie! Diabeł łatwo się nie podda.

W Warszawie też są kłopoty. Z herbu zniknęła Syrenka! Za jej porwaniem stoi okropny Tryton, mitologiczny chłopak-syrena, który zakochał się w niej bez pamięci. Okazało się jednak, że Syrenka to niezła spryciula. Zostawiła swoim przyjaciołom wskazówki gdzie jej szukać! Trzeba poznać warszawskie legendy, zabytki i ciekawostki o mieście. Spotkać się z przyjaciółmi Syreny i zdobyć od nich Tajemnicze Wskazówki, które pozwolą przygotować misję ratunkową. Tylko uważajcie! Tryton to wymagający przeciwnik. 

 

W Gdańsku zaś znajdują się wskazówki do tajemniczego szyfru, który pozwoli ocalić pewną magiczną krainę. Bowiem za górami, za lasami, morzami, pustyniami, serwerowniami, kilometrami światłowodów i tonami twardych dysków leży Cyfrowe Królestwo. Jego władca, Król Piksel ma ogromny problem! Nikczemny Czarnoksiężnik Gigabajt wprowadził do systemu komputerowego złośliwego wirusa, który zniszczy Cyfrowe Królestwo. Jedyną szansą na uratowanie tej krainy jest zdobycie kodu, który zlikwiduje wirusa. Odszyfrować go można tylko w Gdańsku. Tylko bądźcie czujni! Gigabajt nie lubi jak mu się krzyżuje plany. Tajna Misja nie będzie łatwa!

Konkurs dla Fajnych Rodzinek

Poznajmy się! Pokażcie nam swoje Fajne Rodzinki na zdjęciach 🙂 Fotki możecie nam pokazać:

 • na Facebooku pod postem konkursowym (link TU)
 • na Instagramie z #FajnaRodzinka
 • wysłać na maila niezbedniki@globtroterek.com
 • przysłać gołębia pocztowego do Wrocławia 😀

Ze wszystkich otrzymanych zgłoszeń wybierzemy Fajną Rodzinkę, która dostanie od nas komplet przewodników dla dzieci czyli nasze Niezbędniki Poszukiwacza Przygód! Dzięki nim weźmiecie udział w Tajnych Misjach we Wrocławiu, w Krakowie, w Gdańsku i w Warszawie. Zorganizujecie imprezę dla Papy Krasnala, uwolnicie Syrenkę, uratujecie Kraków przed Czortem i odszyfrujecie hasło w Gdańsku, które ocali Cyfrowe Królestwo. Na Wasze zdjęcia czekamy do soboty, 23 marca 2019 do końca dnia. Zwycięzców podamy w niedzielę, 24 marca. Więcej o Niezbędnikach przeczytacie tutaj – www.niezbedniki.com 

niezbędnik poszukiwacza przygód

REGULAMIN KONKURSU “KONKURS DLA FAJNYCH RODZINEK”

 1. Organizatorem konkursu jest blog podróżniczy www.globroterek.com
 2. Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej www.globtroterek.com oraz portalu społecznościowym Facebook  www.facebook.com/globtroterek gdzie Organizator posiada FanPage oraz na www.instagram.com/globtroterek gdzie Organizator posiada swój profil.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uczestnik konkursu

 1. Uczestnikiem konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna zwana dalej „Uczestnikiem”. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za uprzednią, pisemną zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych. Zeskanowaną zgodę należy przesłać na adres e-mailowy: kontakt@globtroterek.com

Zasady konkursu

 1. Konkurs przeprowadzany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Konkurs rozpoczyna się: 21.03.2019 r. i trwa do 23.03.2019 r. włącznie.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie trwania konkursu wysłać lub udostępnić zdjęcie przedstawiające rodzinę.
 4. Zdjęcia można umieszczać pod postem konkursowym na Facebooku (LINK TUTAJ) lub na swoim profilu na Instagramie z hasztagiem #FajnaRodzinka lub wysłać mailem na adres: niezbedniki@globtroterek.com
 5. Uczestnik przesyłając zgłoszenie konkursowe oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do przesłanych prac Konkursowych, które są przejawem jego własnej indywidualnej twórczości o oryginalnym charakterze.
 6. Odpowiedzi zgłoszone do konkursu nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, wulgarnych, obscenicznych, propagujących przemoc, nierówność rasową lub religijną, naruszających prawa osób trzecich oraz niezgodnych z tematem konkursu.
 7. W przypadku naruszenia praw autorskich majątkowych bądź związanych z odmową upublicznienia wizerunku osób trzecich uczestnik konkursu ponosi odpowiedzialność karną i finansową za popełniony czyn i zobowiązuje się do zadośćuczynienia żądaniom strony pokrzywdzonej.
 8. Uczestnik przesyłając odpowiedź na Konkurs oświadcza tym samym, że akceptuje Regulamin Konkursu oraz wszystkie warunki uczestnictwa w nim.
 9. Uczestnik ma prawo wycofać zgłoszenie wyłącznie podczas trwania Konkursu.
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nie otrzymanie lub otrzymanie zgłoszenia z opóźnieniem z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności z przyczyn leżących po stronie administratorów serwerów internetowych.

Wygrana, ocena zgłoszeń i ogłoszenie wyników

 1. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych na Konkurs, Organizator dokona oceny zdjęć, biorąc pod uwagę kreatywność, estetykę, poczucie humoru oraz zgodność z tematyką konkursu.
 2. Spośród nadesłanych prac Organizator wybierze rodzinę, która otrzyma zestaw książek “Niezbędniki Poszukiwacza Przygód”.
 3. Decyzje Jury są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników Konkursu.
 4. Wartość nagrody wynosi 100 PLN.
 5. Wyniki Konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w dniu  24.03.2019r. na stronie internetowej www.globtroterek.com oraz portalu społecznościowym Facebook  www.facebook.com/globtroterek oraz na portalu społecznościowym Instagram www.instagram.com/globtroterek
 6. Laureaci zostaną powiadomieni o przyznanych nagrodach w terminie 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia Konkursu,  w wiadomości prywatnej na Facebooku, jeśli zgłoszenie udzielone było pod postem konkursowym lub wiadomości prywatnej na Instagramie, jeśli zgłoszenie udzielone było jako zdjęcie z hashtagiem lub mailem, jeśli zdjęcie zostało przesłane na podany adres email.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika Konkursu.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek przeszkody w komunikacji z Uczestnikami wynikające z przyczyn niezależnych od niego.
 9. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
 10. Wysyłka nagrody kurierem  nastąpi na wskazany przez Zwycięzców adres na terenie Polski. Wymagane jest podanie pełnych danych teleadresowych (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail).
Postanowienia końcowe
 1. Regulamin niniejszego konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.globtroterek.com
 2. Regulamin może ulec zmianie, a jego wykładnia i interpretacja przysługuje Organizatorowi. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na stronie www.globtroterek.com
 3. Uczestnik poprzez udział w Konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu związanym z realizacją Konkursu i celach marketingowych Organizatora.
 4. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu w tym wykonania zobowiązań Organizatora wobec Uczestników oraz w celu wysyłania informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej związanej z
  działalnością serwisu www.globtroterek.com. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do podanych danych
  osobowych oraz prawo zgłaszania wniosków w zakresie ich poprawiania lub żądania usunięcia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu otrzymania nagrody w Konkursie.

 

Post Author: Ola

3 thoughts on “#FajneZwiedzanie. Konkurs dla Fajnych Rodzinek!

  Dominika

  (21 marca 2019 - 10:37)

  Fajnie, na pewno prześlemy ! 🙂

  Marcin

  (22 marca 2019 - 12:19)

  Też weźmiemy udział 🙂 Wybieramy się na wakacje do Gdańska więc niezbędnik by się przydał 😀

   Ola

   (24 marca 2019 - 23:00)

   Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *