kemping, camping, europejskie kempingi, kempingi w europie, domki na kempingu, namiot, namioty na kempingu, wakacje na kempingu

Europejskie kempingi. Campingowe domki, namioty i parcele.

Dziś z cyklu “Europejskie kempingi”  praktyczne wskazówki dla osób, które zaczynają swoją przygodę z campingami. Na początek warto dowiedzieć się jakie rodzaje zakwaterowania są dostępne. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie domków i namiotów. Wyjaśnimy co to glamping i parcela. Podpowiemy na co zwracać uwagę przy wyborze zakwaterowania na kempingu. Czytaj więcej o Europejskie kempingi. Campingowe domki, namioty i parcele.

Jak przygotować się do wakacji na kempingu?

 Dzisiaj będzie bardzo praktycznie 🙂 Podpowiemy jak znaleźć idealny kemping, na co zwracać uwagę, jaki wybrać rodzaj zakwaterowania, co musi się znaleźć w bagażniku oraz ile to wszystko kosztuje. Pokażemy to na przykładzie naszych ubiegłorocznych wakacji.

Czytaj więcej o Jak przygotować się do wakacji na kempingu?

Dlaczego warto spędzić wakacje na kempingu?

 Śmiało można określić nas fanami kempingowania 🙂 Na kempingi jeździmy od wielu lat, ale szczególnie doceniamy taką formę wypoczynku odkąd na świecie pojawił się Globtroterek. Dlaczego?

Oto nasze TOP 10 zalet kempingowania!

Czytaj więcej o Dlaczego warto spędzić wakacje na kempingu?