park albatros opinie, kemping przy morzu, park albatros baseny, camping park albatros, kemping w toskanii, kemping we włoszech

Camping Park Albatros – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Kemping Park Albatros

Camping Park Albatros to europejski kemping, który uwielbiamy 🙂 I który możemy Wam szczerze zarekomendować. Jeśli planujecie wakacje we Włoszech i marzy Wam się Toskania to nie ma lepszej miejscówki nad morzem 🙂

Czytaj więcej o Camping Park Albatros – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Europejskie kempingi. Camping Altomincio Family Park – baseny, atrakcje,opinia.

  Kemping Altomicio Family Park był naszym domem podczas ostatniej majówki. Położony w pobliżu Jeziora Garda i miasteczka Peschiera del Garda jest świetnym miejscem wypadowym do zwiedzania okolicy. Uda się Wam to pod warunkiem, że Wasze dzieci dadzą się wyciągnąć z kempingu 😉 Bo atrakcji jest na nim tak dużo, że można z niego nie wychodzić.

Czytaj więcej o Europejskie kempingi. Camping Altomincio Family Park – baseny, atrakcje,opinia.

Europejskie kempingi. Del Garda – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Del Garda
Kemping Del Garda położony na obrzeżach Peschiery był ostatnim i jednocześnie najkrótszym przystankiem na trasie włoskich wakacji. Spędziliśmy tu 3 dni, a głównym powodem wyboru tego kempingu była bliskość Gardalandu. Odległość między parkiem rozrywki a kempingiem wynosi zaledwie 3 km. Jak się tam bawiliśmy i dlaczego uważamy, że Gardaland  jest genialny pisałam tutaj. Poza Gardalandem w okolicy jest tyle atrakcji, że nie sposób się tu nudzić. O większości z nich pisałam tutaj, tutaj i jeszcze tu 🙂
Jak już wiecie, pogoda w sierpniu i wrześniu 2014 roku nie rozpieszczała turystów nad Gardą. Podobnie było w naszym przypadku. Przez trzy dni naszego pobytu niebo przykrywały  ciemne chmury, przez które rzadko przebijało się słońce. Nie mówiąc o przelotnych opadach 🙁 Czytaj więcej o Europejskie kempingi. Del Garda – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Europejskie kempingi. Baia Domizia – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Kemping Baia Domizia
Dzisiaj podzielę się w Wami wrażeniami z kempingu, który jest bardzo popularny wśród Polaków. Baia Domizia to czterogwiazdkowy kemping położony ok 70 km od Neapolu. To świetna miejscówka jeśli lubicie jednodniowe wycieczki. My wykorzystaliśmy pobyt tutaj na zwiedzanie Neapolu, wdrapanie się na Wezuwiusza, przeniesienie się w czasie w Herkulanum i Pompejach, spacerowanie po Amalfi i rejs na Capri. Czytaj więcej o Europejskie kempingi. Baia Domizia – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Europejskie kempingi. Fontanelle – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Camping Fontanelle

Niewielki, rodzinny kemping usytuowany na południowo-zachodnim brzegu jeziora Garda, w miejscowości Moniga del Garda. Dużym plusem jest jego położenie – kemping znajduje się na niewielkim wzniesieniu, które łagodnie opada wprost do jeziora.   Czytaj więcej o Europejskie kempingi. Fontanelle – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Europejskie kempingi. Camping Fabulous – baseny, atrakcje, plaża, opinia.

Szukacie fajnej miejscówki w Rzymie? Marzą się Wam rodzinne, włoskie wakacje? To dobrze trafiliście 😉 Zobaczcie camping Fabulous! To  idealna miejscówka do wypoczynku i do zwiedzania.

Czytaj więcej o Europejskie kempingi. Camping Fabulous – baseny, atrakcje, plaża, opinia.