camping adria domki i namioty

Domki, namioty i parcele na campingu Adria w Słowenii

Wybór domku czy parceli nie należy do najłatwiejszych 😉 Trzeba brać pod uwagę wygodę, położenie od morza, basenów czy innych atrakcji. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę oferowane przez kempingi rodzaje zakwaterowań.  Dziś przyjrzymy się jakie rodzaje domków, namiotów i parceli oferuje Camping Adria w Słowenii.

Parcele i namioty na campingu Adria

Jeśli posiadacie własny namiot i sprzęt kempingowy lub podróżujecie kamperem lub z przyczepą to interesują Was parcele. Na Adrii jest ich aż 5 rodzai:

 

Parcele, które znajdują się w pierwszym rzędzie przy morzu mają pomiędzy między  70 m2 a 100 m2. Stanowiska są słoneczne, porośnięte trawą. Na parcelach jest zasięg wifi oraz posiadają podłączony prąd.

Parcele w strefie nadmorskiej  znajdują się blisko brzegu, ale nie oferują widoku na morze. Wielkość stanowisk waha się od 70 m2 do 100 m 2.  Stanowiska są wystawione częściowo na słońce, mają również trawiaste podłoże. Na parcelach jest zasięg wifi oraz posiadają podłączony prąd.

Zacienione parcele – są położone częściowo w cieniu, albo zupełnie w cieniu sosen i cedrów. Wielkość boisk wynosi od 60 m2 do 100 m2. Wszystkie stanowiska są porośnięte trawą, mają podłączenie elektryczne 10 A i opcjonalne Wi-Fi, natomiast odbiór telewizji satelitarnej jest dostępny tylko w niektórych z nich.

Parcele XL są wystawione na słońce i znajdują się na piaszczystej powierzchni. Mają wielkość od 80 m2 do 120 m2. Stanowiska znajdują się w odległej części kempingu, z dala od głównych dróg, dlatego panuje tam cisza i spokój.  Parcele posiadają podłączenie elektryczne 10 A, opcjonalne wi-fi oraz dobry odbiór telewizji satelitarnej.

Standardowe parcele znajdują się w różnych miejscach i mają różne rozmiary. Po przyjeździe goście mogą wybrać stanowisko. Z reguły parcele te nie znajdują się nad brzegiem morza, ale jeśli ma się szczęście, a stanowiska morskie nie są zarezerwowane, można wybrać jedno z nich 🙂  Zarezerwowane stanowiska są dostępne po godzinie 14.00. Standardowe parcele mają podłączony prąd elektryczny 10 A i opcjonalne wi-fi.

Na campingu można również wynająć namiot, dla 4 osób, który stoi na częściowo zacienionym stanowisku. Nie są to namioty willowe jakie oferują touroperatorzy, tylko standardowe namioty XL jakie możecie zobaczyć w sklepach z artykułami sportowymi. Musicie zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ namiot nie zawiera żadnych udogodnień. Samochód parkuje się w odległości 25 m od namiotu. 

Domki wakacyjne na campingu Adria

Na Adrii są trzy rodzaje domków do wynajęcia.

Sun Holiday to mobil home dla 4 osób – o wymiarach 8m x 3m, posiada 2 pokoje – jeden z łóżkiem dla dwóch osób, a drugi z dwoma pojedynczymi łóżkami. W pokoju dziennym znajduje się również mały narożnik, stół i krzesła. W tym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny z kuchenką, zlewem i lodówką. W domku jest łazienka z prysznicem i wc. Mobile home zawiera koce, poduszki, ręczniki, tv oraz klimatyzację/ogrzewanie. Przed domkiem jest taras z meblami ogrodowymi. Samochody stawia się przy domkach. Zwierzęta są mile widziane.

Maui tomobile home dla 5 osób – o wymiarach 8m x 3m, posiada 2 pokoje – jeden z łóżkiem dla dwóch osób, a drugi z jednym pojedynczym łóżkiem oraz łóżkiem piętrowym. W pokoju dziennym znajduje się również mały narożnik, stół i krzesła. W tym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny z kuchenką, zlewem i lodówką. W domku jest łazienka z prysznicem i wc. W domku są koce, poduszki, ręczniki, tv oraz klimatyzacja/ogrzewanie. Przed domkiem jest taras z meblami ogrodowymi. Samochody stawia się przy domkach. Do domku możecie zabrać psa.Obowiązuje opłata za pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe.

Brioni to domek dla 6 osób – o wymiarach 8,5m x 4m, posiada 3 sypialnie, jedną z łóżkiem dwuosobowym, a dwie pozostałe mają po dwa osobne łóżka. W domku znajduje się łazienka z prysznicem i wc, kuchnia ze zlewem, kuchenką i lodówką oraz połączony z kuchnią pokój dzienny z narożnikiem, stołem i krzesłami. Jest jeszcze jedno dodatkowe wc. Domek ma zadaszony taras ze stołem i krzesłami. Samochody stawia się przy domkach. Również jest obowiązkowa opłata za pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe.

Zobacz zdjęcia z campingu Adria: 

Jak widzicie wybór jest spory i każdy znajdzie coś dla swojej rodzinki 🙂 A więcej o campingu Adria przeczytacie tutaj:

Camping Adria w Słowenii

Post Author: Ola

2 thoughts on “Domki, namioty i parcele na campingu Adria w Słowenii

  FUKO

  (12 kwietnia 2019 - 14:24)

  Bardzo przydatny wpis. Na pewno przyda się na kolejne wyprawy 🙂 Pozdrawiamy!

   Ola

   (16 kwietnia 2019 - 11:15)

   Polecamy 🙂 Camping jest świetny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *