camping polari_domki i parcele

Domki i parcele na campingu Polari

Wybór domku czy parceli nie należy do najłatwiejszych 😉 Trzeba brać pod uwagę wygodę, położenie od morza, basenów czy innych atrakcji. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę oferowane przez kempingi rodzaje zakwaterowań.  Dziś przyjrzymy się jakie rodzaje domków i parceli oferuje camping Polari w Chorwacji.

Domki wakacyjne na campingu Polari 

Mobile homy na campingu Polari to genialne domki wakacyjne, z sypialniami, kuchniami, łazienkami, jadalniami, tarasami i z pełnym wyposażeniem. Niektóre mają nawet małe baseny! Do wyboru macie 4 rodzaje domków. Przyjrzyjmy się im:

Domki PREMIUM FAMILY to idealne miejscówki dla dużych rodzin z dziećmi. W domku zmieści się max 6 osób dorosłych i 2 dzieci. Domek ma powierzchnię 33 m kw2, a w środku znajdują się trzy pokoje. Jeden pokój dwuosobowy jest z łóżkiem małżeńskim (160 x 200 cm), drugi pokój ma łóżko piętrowe wielkości 80 x 200 cm, a trzeci pokój ma 2 łóżka rozkładane 80 x 200 cm. Znajdziecie w domku jeszcze 2 łazienki z prysznicem i wc, kuchnię z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz naczyniami i garnkami. Nie zabraknie też stołu z 6 krzesłami oraz ławki/sofy z rozkładanym łóżkiem. Można sofę wymienić na dodatkowe łóżko o wielkości 130 x 190 cm. W wyposażeniu domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z miejscami dla sześciu osób, leżaki dla czterech osób i wifi. W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. Jeśli chcecie przyjechać ze swoim zwierzakiem to musicie dodatkowo zapłacić. Nie w wszystkich domkach mogą przebywać zwierzęta, te dla posiadaczy czworonogów są one specjalnie wydzielone.  Samochód parkuje się przy domku. Przy domkach znajdują się prywatne baseny dla gości domków Premium.


Domek DELUXE przeznaczony jest dl 4 dorosłych osób i 2 dzieci. Ma 32 m2, posiada 2 osobne pokoje, jeden z dwuosobowy łóżkiem 160 x 200 cm, a drugi pokój z dwoma łóżkami 80×200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się rozkładany narożnik 140 x 200 cm. Przy narożniku stoi stół i 2 krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz naczyniami i garnkami. W wyposażeniu domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z sześcioma miejscami do siedzenia, leżaki dla czterech osób i wifi. Na tarasie – uwaga! – wanna z hydromasażem 😀 W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. W tym domku nie mogą przebywać zwierzęta. Samochód parkuje się przy domku.

Kolejny domek to mobile home PREMIUM, który przeznaczony jest dla 4 dorosłych osób i 2 dzieci. Ma powierzchnię 32 m2, posiada 2 osobne pokoje, jeden z dwuosobowym  łóżkiem 160 x 200 cm, a drugi pokój z dwoma łóżkami o wielkości 80×200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się rozkładany narożnik z powierzchnią spania 140 x 200 cm. Przy narożniku stoi stół i 2 krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz naczyniami i garnkami. W wyposażeniu domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z miejscami dla sześciu osób, leżaki dla czterech osób i wifi. W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. W tym domku nie mogą przebywać zwierzęta. Samochód parkuje się w okolicy domku. Przy domkach znajdują się baseny dla gości z domków Premium. 

Ostatni rodzaj domku to domek STANDARD, który jest przeznaczony dla  4 dorosłych osób i 2 dzieci. Ma 2 osobne pokoje, jeden z dwuosobowym łóżkiem 160 x 200 cm, a drugi pokój z dwoma łóżkami o wielkości 80×200 cm. W pokoju dziennym natomiast znajduje się rozkładany narożnik o powierzchni spania 140 x 200 cm. Przy narożniku stoi stół i 2 krzesła. W domku są również 2 łazienki z prysznicem i wc oraz kuchnia z kuchenką elektryczną lub gazową, lodówką i zamrażarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz naczyniami i garnkami. W wyposażeniu domku jest jeszcze tv, klimatyzacja, zadaszony taras z miejscami dla sześciu osób, leżaki dla czterech osób i wifi. W cenie jest wliczone końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki i ściereczki. Samochód parkuje się w okolicy domku. Jeśli chcecie przyjechać ze swoim zwierzakiem to musicie dodatkowo zapłacić. Nie w wszystkich domkach mogą przebywać zwierzęta, są one specjalnie wydzielone, dlatego koniecznie w momencie składania rezerwacji musicie zaznaczyć, że przyjeżdżacie z psem.

Parcele na campingu Polari

Na kempingu jest aż 4 różne rodzaje parceli, więc wybór spory 🙂 Zobaczmy czym się różnią.

Parcele SUPERIOR SEA, to parcele, które są położone w pierwszym rzędzie od morza.  Są też duże i komfortowe, mają 120 m2  Podłączone są w przyłącze elektryczne, wodne i kanalizacyjne. To idealne parcele dla kamperów i przyczep kempingowych. Na parceli może przebywać max 6 osób.

Następny rodzaj parceli to parcele SUPERIOR, które znajdują się zaraz za pierwszymi parcelami od strony morza i ciągną się do centrum kempingu. Stanowiska te mają 120 m2 i są wyposażone w  przyłącze elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Na parceli może przebywać max 6 osób. To świetne parcele dla kamperów i przyczep kempingowych, chociaż namiot też tu możecie rozbić 🙂

Kolejne parcele, to parcele STANDARD, które położone są za parcelami SUPERIOR. Parcele te zajmują  100-120 m2. Mają podłączoną elektryczność oraz jedno przyłącze wody na 10 stanowisk.  Parcele są częściowo zacienione przez las sosnowy. Na parceli może przebywać max 6 osób. 

Kolejne parcele, to stanowiska kempingowe, które nie są wydzielone i znajdują się w różnych częściach kempingu. Taka parcele ma od 80 do 100 mi mają dostęp do prądu.  Parcele są różne, niektóre mogą być w cieniu drzew, a inne wystawione na słońce. Na parceli może przebywać max 6 osób. To parcele dla namiotów i przyczep kempingowych.

Jeśli wybieracie się na kemping Polari z własnym namiotem, przyczepą czy kamperem to zobaczcie ofertę Pakiet Rodzinny, dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat. W pakiecie tym jest parcela standard, na której może za darmo przebywać jedno zwierzę, korzystanie z internetu wifi oraz 10 % zniżki na jedzenie i napoje w restauracji Feral i grillu Brnistra.  

Sanitariaty na campingu Polari

Będąc na kempingu z własnym lokum korzystacie ze wspólnych łazienek i toalet. Takich sanitariatów jest na Polari aż 13. Każdy z nich ma:

 • prysznice z gorącą wodą
 • toalety
 • indywidualne kabiny
 • pomieszczenie do mycia naczyń
 • pralki
 • suszarki do ubrań
 • łazienki dla osób niepełnosprawnych
 • łazienki dla dzieci i szatnie dla dzieci
 • rodzinne łazienki do wynajęcia
 • prysznice dla zwierząt domowych
 • pomieszczenia do opróżniania toalet chemicznych

Więcej zdjęć domków, parceli i sanitariatów z tutaj:

Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.

A więcej o campingu Polari przeczytacie tutaj:

Camping Polari w Chorwacji

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *