Domki i parcele na campingu Costa de Caparica w Portugalii

Camping Costa Caparica w Portugalii to genialna miejscówka do zwiedzania Lizbony, gdyż znajduje się zaledwie 16 kilometrów od centrum portugalskiej stolicy. Kemping jest świetną alternatywą dla hosteli czy hoteli w mieście. Dlatego pod lupę wzięliśmy oferowane przez Costę Caparicę domki i parcele.

Domki i parcele na campingu Costa de Caparica

Ze względu na dość znaczną odległość niewiele osób zapędza się tu z Polski samochodem, choć my akurat dotarliśmy na Costę Caparicę własnym autem i ze swoim namiotem. Ale znaczna większość Polaków przylatuje do Lizbony tanimi liniami, dlatego na początek pokażemy Wam domki, które możecie wynająć.

Domki dla dużych rodzin lub grupy przyjaciół:

 • NEPTUNO 5 + 2 PAX –  domek ma 29m² i jest przeznaczony dla max. 5 osób dorosłych i 2 dzieci.  Posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem, drugą sypialnię z podwójnym łóżkiem i jednym pojedynczym łóżkiem piętrowym, salon połączony z  kuchnią, w którym jest rozkładana sofa dla 2 osób, łazienkę z wc i taras z krzesłami, stołem i dwoma leżakami. Domek wyposażony jest w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maksymalnie 7 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie w salonie, pościel i zestawy ręczników (otrzymujecie je przy przyjeździe). Przy domku jest miejsce parkingowe na jeden samochód.
 • MOREA 5 PAX – domek ma 25m² i jest przeznaczony dla 5 osób. Posiada sypialnię z łóżkiem dwuosobowym, drugą sypialnię z 3 łóżkami pojedynczymi (1 łóżko piętrowe), salon połączony z kuchnią, gdzie jest sofa, łazienkę z wc i zadaszony taras z krzesłami, stołem i dwoma leżakami. Zakwaterowanie wyposażone jest w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maks. 5 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie w salonie, pościel i zestawy ręczników, które otrzymujecie przy przyjeździe. Auto parkujecie na wyznaczonym miejscu przypisanym do domku.
 • MOREA 5 + 2 PAX- domek ma 25m² i jest dla max 5 osób dorosłych i 2 dzieci. Posiada sypialnię z łóżkiem dwuosobowym, drugą sypialnię z 3 łóżkami pojedynczymi (1 łóżko piętrowe), salon połączony z  kuchnią, gdzie jest rozkładana sofa dla 2 osób, kuchnię, łazienkę z wc i zadaszony taras z krzesłami, stołem i dwoma leżakami. Zakwaterowanie wyposażone jest w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maks. 7 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie w salonie, pościel i zestawy ręczników. Przy domku jest miejsce parkingowe na jeden samochód.
 • MEDITERRANEO 5 + 2 PAX – domek ma 26m² i jest dla max 5 osób dorosłych i dwójki dzieci. Posiada sypialnię z łóżkiem dwuosobowym, drugą sypialnię z 3 łóżkami pojedynczymi (1 łóżko piętrowe), salon połączony z kuchnią, gdzie jest  rozkładana sofa dla 2 osób, kuchnię, łazienkę z wc i zadaszony taras z krzesłami, stołem i dwoma leżakami. Zakwaterowanie wyposażone jest w naczynia i sprzęt kuchenny (dla 7 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie w salonie, pościel i zestawy ręczników. Macie też wydzielone miejsce parkingowe na jedno auto.
 • INDICO ACCESS 4 + 2 PAX – domek ma 26m² i jest dla max. 4 osób dorosłych i 2 dzieci. Domek przystosowany jest  dla osób niepełnosprawnych. Posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem i drugą sypialnię oddzielona zasłoną,  z 2 łóżkami pojedynczymi (1 łóżko piętrowe), salon z rozkładaną sofą dla 2 osób połączony jest z kuchnią.  Jest jedna łazienka z wc i zadaszony taras ze stołem, krzesłami i dwoma leżakami. Zakwaterowanie wyposażone jest w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maks. 6 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie w salonie, pościel i zestawy ręczników. W pobliżu domku jest miejsce parkingowe na jedno auto.
 • BENGALI 4 PAX –  to bungalow (namiot willowy) o powierzchni 20 m² . Przeznaczony jest dla 4 osób. Posiada dwie sypialnie, jedną z łóżkiem dwuosobowym, a drugą z dwoma osobnymi łóżkami. Wyposażony jest w lodówkę, stół , 4 krzesła i szafki. Nie ma łazienki ani kuchni. Istnieje możliwość wypożyczenia pościeli i kompletów ręczników. Parking na jeden samochód wliczony w cenę.

Domki dla rodzinki 2+2

 • DOMINO 2 + 2 PAX –  domek ma 11 m² i jest dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Jest to bardziej typ przyczepy kempingowej z jednym dwuosobowym łóżkiem oraz salonem z 1 rozkładaną sofą dla 2 dodatkowych osób. Domek wyposażony jest w stół, krzesła i lodówkę. Nie ma łazienki ani kuchni. Istnieje możliwość wypożyczenia pościeli i kompletów ręczników. Wyznaczony jest parking na jeden samochód.
 • BOOGIE 2 + 2 PAX – domek ma 9 m² i jest dla 2 osób dorosłych i dwójki dzieci. Jest to bardziej typ przyczepy kempingowej z jednym dwuosobowym łóżkiem oraz salonem z 1 rozkładaną sofą dla 2 dodatkowych osób. Domek wyposażony jest w stół, krzesła i lodówkę. Nie ma łazienki ani kuchni. Istnieje możliwość wypożyczenia pościeli i kompletów ręczników. Jest parking na jeden samochód.
 • ATLANTICO 2 + 2 PAX –  to największy z domków 4 osobowych, bo ma aż 21 m² . Posiada sypialnię dwuosobową, salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, kuchnię, łazienkę z wc i zadaszony taras z krzesłami, stołem i dwoma leżakami. Zakwaterowanie wyposażone jest w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maks. 4 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie w salonie, pościel i zestawy ręczników (w dniu przyjazdu odbieracie je z recepcji) Jest jedno miejsce parkingowe przypisane do domku. 

Domki dla par

 • CARIBE 2 PAX –  domek ma 10 m² i jest przeznaczony dla 2 osób. Jest to bardziej typ przyczepy kempingowej z jednym dwuosobowym łóżkiem oraz toaletą z wc. Na zewnątrz znajduje się mini kuchnia, zadaszony taras, stół i krzesła. Przy domku można postawić samochód. Zakwaterowanie wyposażone w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maks. 2 osób), lodówkę, telewizor, ogrzewanie, pościel i komplet ręczników.
 • PANDORA 2 PAX –  domek ma powierzchnię 9 m² i jest dla 2 osób. Zakwaterowanie typu studio, z podwójnym łóżkiem, WC i kabiną prysznicową. Mini aneks kuchenny, wyposażony w naczynia i sprzęt kuchenny (dla maks. 2 osób), lodówkę i ogrzewanie. Pościel i zestawy ręczników są dostępne przy przyjeździe. Parking na jeden samochód, przy domku.

Parcele na campingu Costa Caparica

Dla osób podróżujących kamperem lub z własnym namiotem przygotowane są parcele i pola namiotowe.

ALVEOLO DE CAMPISMO – to parcela o powierzchni 50m² z podłączoną woda i elektrycznością. Obejmuje 2 osoby dorosłe + 1 pojazd + 1 przyczepę kempingową / kamper / namiot. Nie wszystkie parcele są zacienione.

PARCELA DE CAMPISMO – to parcela o powierzchni 50m²  dla kampera. Zwierzęta są dozwolone. Nie wszystkie parcele są zacienione.

AREA LIVRE DE CAMPISMO –  To wolny obszar do rozłożenia namiotów, przyczep kempingowych i kamperów. Nie ma żadnych udogodnień.Jest to typowe pole kempingowe, na którym nie wszystkie pola są zacienione. Zwierzęta są dozwolone. 

Post Author: Ola

1 thought on “Domki i parcele na campingu Costa de Caparica w Portugalii

  Dawid

  (25 kwietnia 2019 - 10:57)

  dziwne są te niektóre domki bez łazienek. Domek to powinien być domek 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *