Co słychać na campingach? Nowości 2019

Kwiecień i maj to początek sezonu na większości kempingów. Znaczna część kempingów jest już czynna i czeka na pierwszych gości, a inne jeszcze szykują się do wielkiego otwarcia. Od zamknięcia poprzedniego sezonu, we wrześniu czy październiku, na campingach sporo się działo, po to by w nowym sezonie zaskoczyć gości nowościami 🙂 Oto pierwsza “garść” najświeższych informacji, co nowego przygotowały poszczególne kempingi na ten sezon. Jesteście ciekawi?  😉

Nowości na campingach 2019

Zaczynamy od własnego podwórka. Na naszych polskich kempingach też prowadzone są inwestycje, a camping Molo Surf w Jastarni jest tego świetnym przykładem. W tym sezonie będzie o 200 zakwaterowań więcej niż w ubiegłym, a to dlatego, że powstało nowe osiedle domków holenderskich.  Dla większego relaksu został oddany salon piękności dla pań, fajną sprawą jest też wprowadzenie nowej aplikacji kempingowej Molo Surf. Skorzystacie w tym roku ? 😉

Teraz przeniesiemy Was do słonecznych Włoch, gdzie na campingu Le Pianacce również jest pewna nowość, a mianowicie od tego roku dziecięcy basen będzie podgrzewany aż do 28 stopni :). Natomiast na innym włoskim kempingu – Norcenni Girasole, będzie można korzystać z nowego baru przy basenie. Na pewno znacie kolejny włoski kemping, też położony w Toskanii – to oczywiście Park Albatros. Tutaj od tego sezonu, będziecie mogli pluskać się w nowej lagunie ze zjeżdżalniami i grami wodnymi.

Zdjęcie ze strony campingu La Pianacce

Zajrzyjmy jeszcze nad Gardę, gdzie na kempingu Piantelle czekać będzie na Was nowe, podświetlane boisko do piłki nożnej i siatkówki, ze sztuczną trawą oraz boisko do gry w boule. A na popularnym Cisano San Vito nowa strefa basenowa!

Zdjęcie ze strony campingu Cisano San Vito

W Hiszpanii też się dzieje, np. na kempingu El Garrofer. Tutaj możecie spać w nowym namiocie, który wygląda niezwykle 🙂 Przypomina swoją konstrukcją iglo. W środku ma łóżko dwuosobowe oraz malutkie pufy. W namiocie jest również światło oraz okno. Mimo że jest to mały namiot, jest za to bardzo przytulny. We Francji natomiast warto zawitać na kemping Tohapi atlantic Club Montalive, gdzie jest otwarty nowy kryty basen, brodzik z grami dla dzieci oraz solarium. Na kempingu jest też nowy dostawca rowerów, które można wypożyczyć.

Namiot na campingu El Garrofer

Teraz czas zobaczyć co słychać w Chorwacji!. Na kempingu Zaton w tym sezonie czeka na Was rozbudowana restauracja, w której pomieści się o wiele więcej osób. Będziecie tu mogli zjeść pyszne śniadanie na powitanie dnia oraz świetną kolację na wieczór. To jeszcze nie koniec, ponieważ będziecie mogli skorzystać z nowego bloku sanitarnego, przystosowanego dla seniorów i osób niepełnosprawnych.  Dodatkowo został wprowadzony system eWallet – system płatności bezgotówkowej. Jest to cyfrowa opaska na rękę do płacenia w sklepach, barach i innych obiektach oznaczonych specjalną naklejką. Ta sama opaska na rękę służy również do dostępu do kompleksu basenów i restauracji bufetowej. Na campingu Vestar na Istrii przygotowano nową architekturę krajobrazu, odnowiono ścieżkę i powiększono obszar do opalania w strefie basenowej.  Na campingu Polari czekają na Was 3 odnowione sanitariaty. 

Na koniec największa atrakcja, na chorwackim kempingu Mon Perin znajdziecie Paleo Park, czyli nowe baseny z atrakcjami wodnymi, które są ułożone w kształt dinozaura. W paleo Parku, będziecie mogli się dowiedzieć ciekawych rzeczy o tych stworzeniach. To ekstra miejsce do zabawy i edukacji.

Zdjęcie ze strony campingu Mon Perin

To pierwsza część informacji, co nowego słychać na kempingach. Niedługo podamy Wam kolejne fajne info co i gdzie się zmieniło na lepsze 😉 .

 

Post Author: Ola

2 thoughts on “Co słychać na campingach? Nowości 2019

  misiek

  (26 kwietnia 2019 - 13:15)

  ten Paleo Park wygląda bombowo 😉

  arturo

  (24 maja 2019 - 12:48)

  namiot iglo niezły 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *