Camping Vagueira

camping vagueira

Trzy największe plusy campingu Vagueira:

 Rua Parque do Campismo

3840-254 Gafanha da Boa-Hora

PORTUGALIA

+351 234 797 526

infovagueira@orbitur.pt

Camping Vagueira położony jest w lesie sosnowym, w spokojnym otoczeniu, na obrzeżach Gafanha da Boa-Hora, około 16 kilometrów od Aveiro. To dobry punkt wypadowy do wielu atrakcji Portugalii. Camping Vagueira

Domki i parcele na campingu Vagueira

Na kempingu możecie zarezerwować jeden z 8 modeli mobile homów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,5 a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

Camping Vagueira domki

Plaża na campingu Vagueira

Do plaży jest około 1,5 kilometra, ale warto je pokonywać choćby codziennie! Wybrzeże w tej okolicy oferuje boskie widoki i świetne warunki dla surferów.

Camping Vagueira atrakcje

Atrakcje i usługi

Na terenie kempingu jest basen z brodzikiem. Znajdziecie tu też plac zabaw, tory do kręgli i dwa korty tenisowe. W lecie organizowane są animacje. Możecie skorzystać z WiFi, sali telewizyjnej, restauracji i pralni.

Camping Vagueira baseny

Okolica

Koniecznie musicie się wybrać do cudownego Aveiro i portowej dzielnicy Costa Nova słynącej z domków w paski. My też gorąco polecamy Wam zaplanować wycieczkę do Porto. To miasto rozkochało nas w sobie na zabój 😉

Cudna Costa Nova

Niesamowite Porto

Aveiro - portugalska Wenecja

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *