Camping Trezmalaouen

camping Trezmalaouen

Trzy największe plusy campingu Trezmalaouen:

20 Bay Road, 

29550 Plonevez-Porzay

FRANCJA

+33 298 925 424

trezmalaouen@campeole.com

camping la grande cote
camping la grande cote

Camping Trezmalaouen we Francji położony jest tuż nad Oceanem Atlantyckim, w zielonej, pięknie utrzymanej okolicy z widokiem na zatokę Douarnenez. To idealny wybór dla miłośników przyrody i amatorów sportów wodnych. Niedaleko przebiega pieszy szlak GR 34 z genialnymi widokami! Polecamy Wam też wizytę w Quimper i Camaret sur Mer.

Camping Trezmalaouen

Domki, namioty i parcele na campingu Trezmalaouen

Do wynajęcia są parcele, miejsca na kampery oraz dwusypialniane domki wakacyjne dla max. 5 osób. Są też domki specjalnie przygotowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.  Na kempingu obowiązuje zakaz poruszania się samochodów, dlatego przez cały Wasz pobyt auto będzie zaparkowane na centralnym parkingu.

Camping Trezmalaouen domki

Plaża przy campingu Trezmalaouen

Camping ma bezpośredni dostęp do pięknej, piaszczystej plaży, wzdłuż której ciągnie się pieszy szlak GR 34. Koniecznie wybierzcie się na wędrówkę! A sama plaża to idealne miejsce na budowanie zamków z piasku, wypoczynku i zabaw w wodzie 🙂

Camping Trezmalaouen atrakcje

Atrakcje i animacje Campingu Trezmalaouen

Znajdziecie tu place zabaw, korty tenisowe, boisko do siatkówki, stół do ping-ponga czy miejsce do grania w boule. W klubie dla dzieci i nastolatków organizowane są animacje. Grupa animatorów porywa do zabawy również dorosłych. Jest karaoke, gry, wieczory filmowe, pokazy magików i zawody sportowe.

Camping Trezmalaouen animacje

Usługi

Przekąski kupicie w barze, który czynny jest w lipcu i sierpniu. Za dopłatą możecie korzystać z kempingowego WiFi. W recepcji wypożyczycie zestawy dla dzieci (krzesełko, łóżeczko, wanienka), lodówkę czy żelazko. Dostępne są pralki i suszarki oraz miejsca do grillowania. Na francuskie wakacje zabierzcie ze sobą psa, o ile nie jest on rasy uznawanej za niebezpieczne, bo takie na kempingu są zabronione.

Camping Trezmalaouen usługi

Post Author: Ola

1 thought on “Camping Trezmalaouen

    Jadziulka

    (8 kwietnia 2019 - 09:28)

    Kemping wygląda ok. Co można zwiedzić w okolicy kempingu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *