Camping Termál

camping termal opinie

Trzy największe plusy campingu Termál:

Gyógyfürdő tér 6

8749 Zalakaros

WĘGRY

+36 93 340 105

termal@balatontourist.hu

 

Camping Termal znajduje się w miejscowości Zalakaros słynącej ze źródeł termalnych. Zaledwie 150 metrów od kempingu znajduje się uzdrowisko termalne z genialnym aquaparkiem.

Dojazd i położenie campingu Termal

Camping Termal znajduje się w Zalakaros, około 40 kilometrów od Balatonu, blisko granicy z Chorwacją. Z Wrocławia na camping Termal mamy 700 kilometrów. Kemping nie jest duży, położony na płaskim, zalesionym terenie. To fajna miejscówka na przystanek w drodze do Chorwacji. 

camping termal mapa

Domki, apartamenty i parcele

Na kempingu jest kilka mobile homów przeznaczonych dla 5 osób, z dwoma sypialniami, kuchnią, łazienką, salonem i tarasem. Jest też czteroosobowy apartament. Ale najwięcej jest parceli pod kampery, przyczepy czy namioty, które maja od 70 do 90 m2 i przyłącze do prądu.

camping thermal parcele

Atrakcje i udogodnienia campingu Termal

Camping Termal to ciche, spokojne, zielone miejsce, gdzie dzieci mogą pobawić się na placu zabaw czy pograć w ping ponga. Działa tu restauracja, fryzjer i masażysta. Możecie skorzystać z WiFi.

camping termal

Uzdrowisko Zalakaros i aquapark Granit Gyógyfurdo

Kemping Termal znajduje się bezpośrednio w centrum kurortu, w odległości 150 m od kąpieliska termalnego. Zalakaros i aquaparku Granit Gyógyfurdo. To jeden z najmłodszych, a jednocześnie najnowocześniejszych kompleksów termalnych na Węgrzech. To miejsce uwielbiane zarówno przez dzieci, młodzież jak i dorosłych. Jest tu aż 25 basenów, zarówno krytych jak i odkrytych, a także sporo atrakcji – zjeżdżalnie, brodziki, wodne place zabaw i spray parki. Jest tu nawet sauna dziecięca i piaskownice solne! Uzdrowisko otwarte jest cały rok, a temperatura wody to około 28-32 stopnie. Bilety możecie zakupić w recepcji kempingu.

termy zalakaros

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *