Camping Sitava Milfontes

camping sitava milfontes

Trzy największe plusy campingu Sitava Milfontes:

Brejo da Zimbreira 

7645-017 Vila Nova de Milfontes

PORTUGALIA

+351 283 890 100

infositavamilfontes@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Sitava Milfontes położony jest w portugalskim rejonie Alentejo, godzinę drogi od Algarve i dwie godziny drogi od Lizbony. To fajne miejsce na portugalskie wakacje nad oceanem połączone z poznawaniem tego niesamowitego kraju. W okolicy warto zwiedzić Sines, Lagos i oczywiście Lizbonę.

Camping Sitava Milfontes

Domki, namioty i parcele na campingu Sitava Milfontes

Choć kemping nie jest bardzo duży to wybór domków przyprawia o zawrót głowy 🙂 Jest tu bowiem 123 różnych rodzajów domków wakacyjnych, przeznaczonych dla 2, 4,5,6 czy 7 osób. W zależności od wybranego modelu będziecie mieć 1, 2 lub 3 sypialnie. W większości modeli jest łazienka i kuchnia, ale są też domki wyłącznie z sypialniami, gdzie nie ma kuchni i łazienki. Prawie wszystkie modele mają ogrzewanie, co jest istotne, gdyż noce nad oceanem potrafią być chłodne. Dla osób podróżujących kamperem lub z namiotem są przygotowane parcele z przyłączem do prądu oraz pola namiotowe.

Camping Sitava Milfontes domki

Camping Sitava Milfontes plaża

Najbliższa plaża znajduje się 600 metrów od campingu Milfontes. Zaś kilometry dzikich plaż, wydm i klifów w okolicy zachęcają do wypoczynku i spacerów.

Camping Sitava Milfontes plaża

Atrakcje i usługi

Do dyspozycji gości jest basen z brodzikiem. Na kempingu jest sala tv, kort tenisowy, siłownia na świeżym powietrzu, boisko do piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci. Latem organizowane są animacje. Jest tu restauracja, grill i mini market. Możecie skorzystać z miejsca do grilla oraz samoobsługowej pralni.

Camping Sitava Milfontes atrakcje

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *