Camping Sao Pedro de Moel

camping sao pedro de moel

Trzy największe plusy campingu Sao Pedro de Moel:

 Rua Volta do Sete, S. Pedro de Moel

2430-532 Marinha Grande

PORTUGALIA

+351 244 599 168

infospedro@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Sao Pedro de Moel położony jest w niezwykłym otoczeniu, w małym miasteczku uzdrowiskowym na Srebrnym Wybrzeżu (Costa de Prata), często odwiedzanym przez turystów. Warto wybrać się na jednodniowy wypad do Fatimy czy Coimbry.

Domki i parcele na campingu Sao Pedro

Na campingu Sao Pedro jest ogromny wybór domków wakacyjnych. Są modele dla 2, 4, 5 i nawet 8 osób. Domki mają odpowiednio 1, 2 lub 3 sypialnie, łazienkę, toaletę, w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię i taras. Są też modele, które mają wyłącznie miejsce do spania, bez kuchni i łazienki. My na to mówimy plastikowy namiot 😉 Na tym kempingu są również domki przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

Camping Sao Pedro de Moel

Kempingowa plaża

Do pięknej, złocistej i piaszczystej plaży macie kilkaset metrów. To świetne miejsce na leniuchowanie, zabawy w wodzie i romantyczne spacery przy zachodzie słońca.

Camping Sao Pedro de Moel plaże

Atrakcje i usługi na campingu Sao Pedro de Moel

Na kempingu znajduje się odkryty basen, brodzik dla dzieci oraz zjeżdżalnia wodna. Wokół stoją leżaki, na których możecie wypocząć i skorzystać z portugalskiego słonka 🙂 Znajdziecie tu także kort do tenisa, plac zabaw dla dzieci oraz gry elektroniczne. Na kempingu prowadzone są letnie animacje. Podstawowe zakupy zrobicie w niewielkim sklepie, a gdy nie chce Wam się gotować to można skorzystać z restauracji. Na wakacje możecie zabrać czworonożnego pupila.

Camping Sao Pedro de Moel atrakcje

Camping Sao Pedro de Moel fontanny

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *