Camping Sao Jacinto

camping sao jacinto

Trzy największe plusy campingu Sao Jacinto:

Estrada Nacional 327, Km 20 

3800-901 Aveiro

PORTUGALIA

+351 234 838 284

infosjacinto@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Sao Jacinto położony jest na półwyspie, pośród sosnowego lasu. Z jednej strony ma ocean, a z drugiej rzekę. Poza plażowaniem, to istny raj dla fotografów i fanów pięknych widoków. 

camping sao jacinto

Domki i parcele na campingu Sao Jacinto

Na campingu są 3 rodzaje domków – domek dwuosobowy z 1 sypialnią, 4 osobowy z 2 sypialniami, który jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz domek 2 sypialniany dla 5 osób. Wszystkie są z kuchnią i łazienką, posiadają ogrzewanie i wyposażenie. Są tu też parcele pod namiot, przyczepę i kampera.

Camping Sao Jacinto domki

Camping Sao Jacinto plaża

Piękne plaże Sao Jacinto wraz z wydmami są słynne w całej Portugalii. Wy je macie w zasięgu spaceru. To cudne widoki, szerokie pasma złocistego piasku i nieujarzmiony ocean.
Camping Sao Jacinto plaże

Atrakcje i usługi

Na campingu jest plac zabaw dla dzieci, mini market i dużo miejsca do skakania w gumę 🙂 Camping Sao Jacinto to też raj dla czworonogów. Mają tu mnóstwo przestrzeni, a Wy możecie je zabrać na spacer po wydmach.

Camping Sao Jacinto atrakcje i usługi

Okolica

Koniecznie wybierzcie się na wycieczkę do Aveiro i Costa Nova. Aveiro to portugalska Wenecja, a rejs kanałami łodzią moliceros na zawsze pozostanie Wam w pamięci. Costa Nova zaś to królestwo pasiatych domków, które skradło nam serca  🙂 

Cudne Aveiro

Zobacz Costa Nova

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *