Camping Saint Gregoire

camping Saint Gregoire

Trzy największe plusy campingu Saint Gregoire:

 47 rue Saint Gregoire, 

50170 Servon

FRANCJA

+33 233 602 603

saint-gregoire@campeole.com

Położony na granicy Bretanii i Normandii, w niewielkiej wiosce Servon camping Saint Gregoire to genialna baza wypadowa do zwiedzania jednego z cudów Francji – majestatycznego Mont Saint Michel, regularnie zalewanego wodami przypływu. To miejscówka dla tych, którzy lubią zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc, a camping traktują jak bazę wypadową. Poza Mont Saint Michel wybierzcie się też do  Saint-Malo i Pontorson.

Camping Saint Gregoire

Domki, namioty i parcele na campingu Saint Gregoire

W ofercie kempingu są parcele, przeróżne domki i bungalowy. Parcele są przygotowane pod kampery, przyczepy i namioty. Jest 46 i wszystkie posiadają przyłącze do prądu.  Sporo tu również domków, które mogą pomieścić 4, 5 lub 6  osób. Domki mają dwie sypialnie, łazienkę, toaletę, kuchnię, jadalnię i taras. Są też zakwaterowania wyłącznie z sypialniami i kuchnią, bez łazienki i toalety. Domki są ogrzewane i mają sejfy. 

camping saint gregoire domki

Atrakcje i animacje Camping Saint Gregoire

Na kempingu znajduje się niewielki, podgrzewany basen, na którym można się odprężyć po wycieczce. Basen czynny jest od maja do połowy września. Na terenie kempingu są place zabaw, stół do ping-ponga oraz miejsce do gry w boule. Na wypad do Francji możesz zabrać swojego czworonożnego pupila. 

camping saint gregoire atrakcje

Usługi Camping Saint Gregoire

W recepcji i na basenie możecie korzystać z dodatkowo płatnego  WiFi.  Sanitariaty posiadają toalety, umywalki, prysznice, toalety dla dzieci. Jest też punkt serwisu dla kamperów. Możecie korzystać z pralki, suszarki, wypożyczyć telewizor, żelazko czy zestaw dla dzieci (łóżeczko, krzesełko do karmienia i wanienkę). 

Camping Saint Gregoire usługi

Post Author: Ola

2 thoughts on “Camping Saint Gregoire

  Pola

  (12 kwietnia 2019 - 09:13)

  To chyba taki mały, kameralny kemping z tego co widać po fotkach ?

   Ola

   (16 kwietnia 2019 - 11:16)

   Bardzo mały, rodzinny i spokojny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *