Camping Sagres

camping sagres

Trzy największe plusy campingu Sagres:

Cerro das Moitas 

8650-998 Vila de Sagres

PORTUGALIA

+351 282 624 371

infosagres@orbitur.pt

Camping Sagres położony jest na portugalskim wybrzeżu Algarve, w sercu sosnowego lasu, około kilometra od plaż i wybrzeża. To genialna miejscówka na wakacje!

Domki i namioty na campingu Sagres

Do wyboru macie 9 różnych modeli domków i bungalowów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,5  a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Jeden model przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

camping sagres opinie

Camping Sagres kampery

Plaża na campingu Sagres

Okoliczne wybrzeże to fantastyczne klify i plaże ukryte wśród wielkich skał. Koniecznie zabierzcie ze sobą aparat. Takich widoków nie można przegapić 😉 To właśnie z Sagres ruszały na podbój świata portugalskie statki. Możecie podziwiać  bajeczne widoki jakie towarzyszyły im przy pożegnaniu kraju. 

plaże sagres

Atrakcje i usługi 

Na kempingu znajduje się plac zabaw dla dzieci, piłkarzyki, bilard, wypożyczalnia rowerów, a w lecie organizowane są animacje. Są miejsca na grilla, można korzystać z WiFi. Na terenie ośrodka działa restauracja i minimarket. Możecie również zrobić pranie w samoobsługowej pralni.

camping sagres plaże

Okolica

Portugalskie wybrzeże Algarve należy do jednych z najpiękniejszych w Europie. Warto więc zaplanować wycieczki na… plażowanie! My tak robiliśmy 🙂 Każdego dnia wybieraliśmy inną plażę. A wieczorami warto wybrać się do okolicznych kurortów tj.  Luz, Lagos czy Albufeira

 

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *