Camping Rio Alto

camping rio alto w portugalii

Trzy największe plusy campingu Rio Alto:

Travessa do Rio Alto – Estela 

4570-275 Povoa de Varzim

PORTUGALIA

+351 252 615 699

inforioalto@orbitur.pt

camping la grande cote

Niewielki camping Rio Alto, położony tuż przy plaży pozwala w pełni cieszyć się urokami portugalskiego Costa Verde. Polecamy oderwać się na chwile od plażowania i zwiedzić perełki Portugalii tj. Porto czy Braga.

camping rio alto w portugalii

Domki, bungalowy i parcele

Pomimo tego, że kemping nie należy do ogromnych, znajduje się tu aż 12 różnych modeli domków i bungalowów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,6 a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

Camping Rio Alto

Plaża przy campingu Rio Alto

Tuż przy kempingu rozciągają się kilometry pięknych, piaszczystych plaż Oceanu Atlantyckiego, które zachwycą najbardziej wymagających plażowiczów. To też raj dla surferów, gdyż panują tu idealne warunki do nauki i treningu walki z falami.

Camping Rio Alto plaża

Atrakcje na campingu Rio Alto

A jak Wam się znudzą fale i plaża, to możecie skorzystać z kempingowego basenu. Znajdziecie tu także plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, pokój gier oraz stoły do ping-ponga. W okresie letnim są organizowane animacje.

Camping Rio Alto basen

Usługi

Na terenie campingu działa minimarket i restauracja. Możecie skorzystać z WiFi, zrobić pranie w kempingowej pralni i zabrać na wakacje swojego psa, bo kemping jest przyjazny zwierzętom.

Camping Rio Alto atrakcje

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *