Camping Rialto

Trzy największe plusy campingu Rialto:

Via Orlanda 16, 30173 Campalto, Wenecja

WŁOCHY

+39 041 542 0295

info@campingrialto.com

Marzycie o Wenecji? Camping Rialto to doskonała baza wypadowa do zwiedzania miasta na wodzie. Po intensywnym dniu możecie odpocząć na łonie natury, z kieliszkiem lokalnego wina i pyszną pizzą z kempingowego baru.

campingi w europie

Camping Rialto w Wenecji

Kemping znajduje się w blisko Wenecji we Włoszech. Świetnie nadaje się na city trip. Leży bowiem w dobry miejscu, ponieważ do weneckiego lotniska Marco Polo jest tylko 8 km. Pokonać tą trasę można samochodem w 5 minut lub w 18 minut autobusem linii 5. Tak więc nie będziecie mieli problemu z dojazdem z lotniska. Podobnie z wycieczką do Wenecji. Do miasta odjeżdżają autobusy z przystanku znajdującego się tuż przy campingu.

Camping Rialto mapa
Mapa ze strony kempingu www.campingrialto.com

Domki, namioty i parcele na campingu Rialto

Na kempingu możecie zamieszkać w 5 osobowych mobile homach, drewnianych domkach dla 2, 3 lub 5 osób,  4 osobowych bungalowach z łazienką i toaletą oraz małych namiotów dla max 2 osób.  Te ostatnie szczególnie nam się spodobały – to taki trochę kempingowy hostel, Na terenie kempingu znajdują się również parcele dla kamperów i namiotów. Stanowiska dla kamperów posiadają podłączony prąd.

Camping Rialto domki

Camping Rialto udogodnienia

Znajdziecie tu bar, pizzerię, mini market oraz bazar. Wieczorami organizowane są wieczorki przy muzyce. Na kempingu jest dostęp do wifi. Do dyspozycji gości jest sanitariat z wc, prysznicem i pralkami, które są płatne. Kemping jest przyjazny zwierzętom, więc możecie zabrać na wypad swojego czworonoga.

Camping Rialto udogodnienia

Okolica

Camping Rialto świetnie nadaje się na kilkudniowy wypad do Wenecji lub jako przystanek w trasie nad morze. Dzięki połączeniu autobusowemu bez problemu dostaniecie się na lotnisko czy do miasta. Jeśli planujecie dłuższy pobyt to polecamy Wam rejs do Chioggi, wizytę na Murano i Burano.

Chioggia. Mała siostra Wenecji.

Burano. Kolorowa wyspa koło Wenecji.

Fajne zwiedzanie Wenecji z dziećmi

Murano. Wyspa słynąca ze szkła.

Post Author: Ola

1 thought on “Camping Rialto

    Łukasz

    (5 kwietnia 2019 - 08:14)

    Który rodzaj domków polecacie ? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *