Camping Pod Cyprysami w Jastarni – super kemping na Helu

pod cyprysami jastarnia

Trzy największe plusy campingu Pod Cyprysami:

ul. Mickiewicza 164

Jastarnia

POLSKA

+48 602705192

kontakt@podcyprysami.pl

 

Camping Pod Cyprysami w Jastarni to miejsce które dawno chcieliśmy odwiedzić. Położony kilka minut spacerem od plaży jest świetną miejscówką na wakacje na Helu. Zobaczcie naszą opinię o tym miejscu.

Położenie campingu Pod Cyprysami

Pod Cyprysami położony jest na obrzeżach Jastarni, około kilometra od centrum miasteczka i zaledwie kilka minut spacerem na plażę. Na kemping zwykle wczasowicze przyjeżdżają swoim autem, ale trzeba mieć na uwadze, że w sezonie droga na Helu jest zatłoczona. Inną opcją jest przyjazd pociągiem – stacja Jastarnia-Wczasy jest raptem 300 metrów od kempingu. Szynobusy kursują z Władysławowa na koniec półwyspu. Warto wiedzieć, że kemping jest otwarty cały rok.

Mapa campingu Pod Cyprysami – mapa ze strony kempingu

Domki wakacyjne

Camping Pod Cyprysami to jeden z nielicznych ośrodków w Polsce, które w całości oferują noclegi w domkach wakacyjnych. Nie ma tu parceli pod namiot czy kampera. 

Za to jest kilka domków do wyboru. Są domki PREMIUM w dwóch wariantach – przeznaczone dla rodzin 2+2 oraz 4+2. Domki są nowe, pachnące i czyste, a dzieci uwielbiają nocleg tutaj, gdyż dodatkowe spanie znajduje się na antresoli 🙂  W domkach jest łazienka z toaletą oraz mały aneks kuchenny. Są też drewniane, piętrowe domki STANDARD, które mogą pomieścić 2, 4, 5 a nawet 8 osób oraz 4-osobowe SURFdomki. Możecie także zamieszkać w apartamencie czy hostelu.

pod cyprysami domki

Atrakcje na kempingu „Pod Cyprysami” 

Na kempingu jest świetny team animatorów, którzy dbają, by najmłodsi goście mieli zajęcie od rana do wieczora. Są zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne i dni wypełnione zabawą po brzegi. Dzieci szaleją na placach zabaw czy w mini-klubie. 

Co ważne, w czasie gdy dzieci spędzają czas razem, dorośli mogą skorzystać z jogi, siłowni, sauny z balią czy lekcjach wind czy kitesurfingu w kempingowej szkółce SurfPoint. Możecie również wybrać spokojne pływanie SUPem po wodach Zatoki Gdańskiej.

pod cyprysami opinie

Plaża w Jastarni

Piękna, piaszczysta plaża znajduje się kilka minut spacerem do kempingu. Dzięki położeniu na obrzeżach Jastarni nie ma tu tłumów. W każdym domku znajdziecie leżaki i parawan, więc nie musicie zabierać swojego z domu. Warto wiedzieć, że plaża przy zejściu nr 41 jest plażą dla psów. Warto wybrać się na spacer plażą do latarni morskiej w Jastarni.

jastarnia plaża

Udogodnienia 

Na kempingu działa restauracja, gdzie możecie pysznie zjeść lub wypić drinka. Ze względu na fakt, że w obecnych czasach dużo osób pracuje zdalnie, Pod Cyprysami przygotowało specjalne pomieszczenia biurowe z szybkim internetem, dostępne dla gości cały czas.  Działa tu także wypożyczalnia rowerów – są zarówno rowery dla dorosłych, jak i dla dzieci, a także przyczepki czy foteliki. Wzdłuż całego półwyspu poprowadzona jest świetna ścieżka rowerowa, więc miejsc na rowerowe eskapady jest sporo! Na wakacje możecie zabrać swojego psa i kota.

Na kempingu nie ma sklepu, ale po drugiej stronie jest dyskont „Biedronka” i stacja benzynowa, więc bez problemu zrobicie zakupy.

pod cyprysami opinie

Zobaczcie koniecznie nasz film z kempingu „Pod Cyprysami”

Co warto zwiedzić w okolicy?

Spędzając wakacje w Jastarni koniecznie trzeba zwiedzić Hel położony na końcu półwyspu. My polecamy Wam także wycieczkę do Trójmiasta. Zerknijcie na nasze pomysły jak zwiedzać Gdańsk i Gdynię z dziećmi 🙂 

Gdańsk z dziećmi

Gdynia z dziećmi

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *