Camping Pod Brzozami

camping pod brzozami

Trzy największe plusy campingu Pod Brzozami:

ul. Targowa 2 A

78-111 Ustronie Morskie

POLSKA

+48 502 812 055

jakub@brzozy.pl

camping la grande cote
camping la grande cote

Camping Pod Brzozami to świetna miejscówka nad polskim morzem, czynna cały rok! Chociaż kemping nie ma bezpośredniego dostępu do plaży, to nad morze macie tylko 300 metrów. Zaś do centrum Ustronia zaledwie 100 metrów. To camping gdzie możecie odpocząć i spędzić super wczasy.

Camping Pod Brzozami

Domki i parcele na campingu Pod Brzozami

Na campingu Pod Brzozami sporo jest różnych opcji zakwaterowania. Jest pole namiotowe oraz pole pod przyczepy i kampery z przyłączami wodnymi i kanalizacyjnymi oraz z prądemDo dyspozycji naszych gości jest 7 nowoczesnych, całorocznych, ogrzewanych sanitariatów. Są tu też tzw. boksy na polu kempingowym czyli oddzielone drzewami boksy ze stałym podłączeniem do wody (kran na szybkozłączkę), kanalizacji, prądu, telewizji oraz internetu. Są też parcele namiotowe – utwardzone płytami ażurowymi, odgrodzone działki, przeznaczone są dla osób posiadających namiot lub przyczepę kempingowa. Są gorzej wyposażone w media niż boksy ponieważ istnieje w nich możliwość podłączenia tylko prądu. Nie są wyposażone w wodę, kanalizację ani TV. 

Jeśli nie lubicie warunków kempingowych to możecie zamieszkać w pokojach z łazienkami w pensjonacie Pod Brzozami, który znajduje się na terenie campingu lub w domki holenderskim  w Osadzie Domków Holenderskich Grajkowo.

Camping Pod Brzozami zakwaterowanie

 
camping pod brzozami mapa
Mapa campingu ze strony campingu www.brzozy.pl
 

Atrakcje i usługi

Camping Pod Brzozami to raj dla dzieciaków. Mają tu plac zabaw, sale zabaw, gokarty, wypożyczalnię filmów i gier, budkę z lodami i kino letnie. Fajni animatorzy dbają o to, żeby nie było tu nudy. Camping przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Dla  gości przyjeżdżających rowerami działa warsztat rowerowy wraz z miejscem do bezpiecznego nocowania rowerów. Zabierzcie koniecznie swojego psiaka, duży czy mały, każdy jest tu mile widziany! Dla bezpieczeństwa psów właściciele campingu stale współpracują z weterynarzem, który w razie kłopotów zdrowotnych Waszego pupila przybędzie z pomocą. Na terenie campingu jest też samoobsługowa pralnia. Dobrze zjecie w campingowej restauracji GórBar.

Camping Pod Brzozami wypożyczalnia rowerów

Więcej fotek  z campingu Pod Brzozami tutaj:

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *