Camping Plage Sud

camping Plage Sud opinie

Trzy największe plusy campingu Plage Sud:

 230 rue des Becasses, 

40660 Biscarrosse-Plage

FRANCJA

+33 558 782 124

plagesud@campeole.com

camping la grande cote

Camping Plage Sud we Francji to miejsce pełne zabawy i wakacyjnej atmosfery. Położony w samym sercu nadmorskiego kurortu Biscarrosse-Plage, zapewnia dużo rozrywek.  Do Bordeaux jest stąd 100 kilometrów. Warto wybrać się też na wycieczkę do Bajonny i do Parku Regionalnego Landów Gaskońskich.

Domki, namioty i parcele na campingu Plage Sud

Na powierzchni 28 hektarów umieszczono przeróżne rodzaje zakwaterowania. Jest tu aż 400 parceli, z czego ponad 3/4 miejsc posiada przyłącze do prądu. Jest tu też bardzo dużo różnych modeli domków –  są bungalowy, domki letniskowe, mobile homy oraz zakwaterowania z serii premium – domki i namioty glampingowe. Domki są dla 2, 4, 5 6 lub 8 osób. W zależności od wybranego modelu jest jedna, dwie lub trzy sypialnie, łazienka, toaleta, kuchnia i taras. Są też domki bez łazienki albo takie, które nie mają kuchni. Są też domki dla osób niepełnosprawnych. 

camping plage sud

Plaża campingi Plage Sud

Plage Sud to kemping położony 800 metrów od złocistych plaż Oceanu Atlantyckiego, gdzie możecie wypoczywać, opalać się, bawić w wodzie, surfować czy spędzać czas na błogim „nic nie  robieniu”. Plaże te są szerokie, piaszczyste i nawet w sezonie nie ma na nich tłumów 🙂

camping plage sud plaża

Atrakcje i animacje w Camping Plage Sud

Największą frajdę sprawia odkryty basen z podgrzewaną wodą, który jest czynny w lipcu i w sierpniu. Basen jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dzieci szaleją cały dzień na placu zabaw, skaczą na trampolinie, korzystają z pokoju gier, grają w piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę i tenisa. Zajęcia w klubie dla dzieci trwają od  rana do wieczora, są konkursy, zabawy, zawody sportowe i muzyczne. Dla dorosłych organizowane są treningi i zajęcia sportowe. 

camping plage sud atrakcje

Udogodnienia

Kempingowa piekarnia i bar czynne są w lipcu i w sierpniu. WiFi dostępne jest na całym kempingu za dodatkową opłatą. Wypożyczyć możecie zestaw dla dzieci składający się z krzesełka, wanienki i łóżeczka, a także lodówkę, żelazko czy gry planszowe. Na kemping możecie przyjechać z psem, pod warunkiem że posiada aktualne szczepienia i nie należy do ras uznanych za niebezpieczne.

camping plage sud udogodnienia

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *