Camping Penn Mar

camping penn mar

Trzy największe plusy campingu Penn Mar:

21 Port Blanc Road, 

56870 Baden

FRANCJA

+33 297 574 990

pennmar@campeole.com

camping la grande cote

Camping Penn Mar we Francji położony jest w sercu niewielkiej miejscowości Baden, nad zatoką Morbihan  w Bretanii. To świetne miejsce na błogi wypoczynek i odkrywanie uroków tego niesamowitego regionu. Szczególnie polecamy wycieczki na wyspy Ile-aux-Moines i Ile-d’Arz oraz do Vannes.

camping penn mar

Domki, namioty i parcele na campingu Penn Mar

Jeśli podróżujecie kamperem lub z namiotem to możecie się rozbić na jednej z 72 parceli, z których każda ma przyłącze do prądu. Możecie też wynająć jeden z domków wakacyjnych. W zależności od wybranego rodzaju zakwaterowania w domku może zamieszkać od 4, 5, 6 do 8 osób. Domki mają jedną, dwie lub trzy sypialnie, łazienkę, toaletę, kuchnię, jadalnię i taras oraz ogrzewanie. Są również domki przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Innym modelem jest domek sypialny z kuchnią, ale bez łazienki i toalety. Jest tu też nasze ulubione lokum czyli namiot glampingowy Maasai, z 2 sypialniami, kuchnią, łazienką, toaletą, ogrzewaniem i sejfem.

Camping Penn Mar we Francji domki

Plaża na campingu Penn Mar

Camping Penn Mar położony jest kilkaset metrów od zatoki, nad którą możecie spędzić czas plażując, pływając łódką lub zażywając kąpieli. Plaża jest publiczna, a niedaleko jest port dla jachtów i żaglówek. Po okolicy organizowane są również rejsy łódkami.

Camping Penn Mar we Francji plaża

Atrakcje i animacje na kempingu

Na campingu Penn Mar jest niewielki basen z brodzikiem dla dzieci, który w razie niepogody staje się basenem krytym. Basen czynny jest od kwietnia do końca września. Przy basenie jest też niewielki, wodny plac zabaw. Na kempingu działa klub dla dzieci i nastolatków. Organizowane są tu zajęcia sportowe, taneczne, muzyczne i plastyczne. Dorośli zapraszani są na zajęcia sportowe i wspólne spacery. Wieczorami całe rodziny biorą udział w animacjach. Na kempingu są korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, dmuchańce, a kempingowe alejki świetnie nadają się na jazdę hulajnogą czy na deskorolce.

Camping Penn Mar we Francji atrakcje

Usługi w Camping Penn Mar

Bar z przekąskami i sklep czynny jest od kwietnia do września. Na kempingu jest WiFi za dodatkową opłatą. Jest też pralka, suszarka, możliwość wynajęcia żelazka, lodówki czy wypożyczenia zestawu dla dzieci (wanienka, krzesełko, łóżeczko). Kemping jest przyjazny zwierzętom, możecie więc na wakacje zabrać psa, pod warunkiem że nie jest rasy uznawanej za niebezpieczną oraz ma aktualne szczepienia.

Camping Penn Mar we Francji boisko

  •  

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *