Camping Oasi

camping oasis opinie

Trzy największe plusy campingu Oasi:

Viale Agostino Barbarigo, 147

30015 Chioggia

WŁOCHY

+39 041 554 1145

info@campingoasi.com

camping la grande cote
camping la grande cote

Położony na obrzeżach Chioggi camping Oasi to pełen atrakcji i animacji ośrodek położony w pobliżu pięknej plaży. To świetne miejsce na rodzinne wakacje, również z psem 🙂 

campingi w europie

Położenie kempingu

Camping Oasi znajduje się na wybrzeżu Adriatyku, w uroczej miejscowości Chioggia. Większość kempingowiczów z Polski przyjeżdża na Oasi własnym samochodem, ale jeśli macie ochotę tu przylecieć, to najbliższe lotnisko znajduje się w Wenecji, około 60 kilometrów od kempingu. 

camping oasi map
Mapa ze strony kempingu www.campingoasi.com

Domki i parcele na kempingu Oasi

Na kempingu możecie wynająć domek wakacyjny, których jest tu 5 różnych modeli. Większość z nich to domki do zamieszkania przez rodziny w opcji 4+2, czyli max. 4 dorosłych i 2 dzieci. Domki mają dwie sypialnie, jedną lub dwie łazienki, jadalnię, kuchnię i taras. Są też miejsca na namioty i kampery. Parcele są różnych rozmiarów, znajdują się w lesie sosnowym, dzięki czemu Wasz namiot, kamper czy przyczepa będą w cieniu.

Plaża campingu Oasi

Przy kempingu znajduje się piaszczysta plaża, na której jest restauracja, bar i wifi. Możecie również skorzystać z leżaków i parasoli. Na plaży organizowane są animacje, więc można aktywnie spędzić czas. Wydzielona jest również strefa dla psów.

Camping Oasi plaże

Camping Oasi baseny

Na kempingu znajdują się dwa baseny ze zjeżdżalniami i grzybkiem. Minusem jest to, że trzeba mieć czepek, by się w nich popluskać. Przy basenie są leżaki i parasolki. Baseny są otwarte codziennie od 10-12.30 i 15.30-19. W basenie możecie również mieć lekcje pływania i nurkowania.

camping oasi baseny

Atrakcje campingu Oasi

Znajdziecie tu korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, gry w bocce, koszykówki i siatkówki plażowej . Możesz także ćwiczyć naukę jazdy konnej w stajni kempingowej. Są również organizowane animacje i zajęcia sportowe. Dzieci mogą miło spędzić czas w mini klubie.  

Camping Oasi atrakcje

Udogodnienia

Na kempingu znajdziecie restauracje, bar, lodziarnię, sklep, punkt pierwszej pomocy, parkingi dla samochodów oraz sanitariaty. Bloki sanitarne posiadają prysznice, toalety, umywalki, pralki, zlewy do mycia naczyń i prania ręcznego oraz łazienki dla dzieci. Sanitariaty są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Znajdziecie tu również wc chemiczne.

Chioggia. Mała siostra Wenecji.

Fajne zwiedzanie Wenecji z dziećmi

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *