Camping Montargil

Trzy największe plusy campingu Montargil:

N 2 – Montargil 

7425-017 Montargil

PORTUGALIA

+351 242 901 207

infomontargil@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Montargil w Portugalii położony jest przy jeziorze Montargil, w centralnej Portugalii, pomiędzy granicą hiszpańska, a wybrzeżem. Od Lizbony dzieli go około 120 kilometrów. To kemping dobry na postój w drodze nad ocean. To też miejsce dla tych, którzy lubią ciszę i spokój i nie zależy im na wielkich atrakcjach. To tez kemping dla osób lubiących wypoczynek nad jeziorem.

Camping Montargil w Portugalii

Domki, namioty i parcele na campingu Montargil

Na campingu możecie wynająć jeden z domków wakacyjnych – są tu zarówno domki dla 2, 4 jak i 5 osób. Domki mają jedną lub dwie sypialnie, łazienkę, salon z lodówką, ogrzewaniem w salonie i TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w naczynia, garnki, sztućce i zastawę. Jest też model przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Są tu też do wynajęcia 4 osobowe namioty bez kuchni i łazienki. 

Jeśli podróżujecie z namiotem lub kamperem to do dyspozycji sa wydzielone parcele z przyłączem do prądu lub pole namiotowe.

Camping Montargil

Jezioro Montargil

Camping położony jest przy jeziorze Montargil, jest tu kempingowa plaża z pomostem, na której kempingowicze zażywają kąpieli wodnych i słonecznych. Możecie tu leniuchować, łowić ryby, popływać kajakiem czy pontonem. Albo pojeździć na nartach wodnych, spróbować windsurfingu lub udać się na żagle.

Camping Montargil w Portugalii plaże

Camping Montargil atrakcje i usługi

Na campingu jest niewielki basen z brodzikiem. Dzieci mogą też spędzać czas na placu zabaw lub wakacyjnych animacjach. Na kempingu jest kort tenisowy, sala telewizyjna i dostęp do WiFi. Zakupy możecie zrobić w kempingowym sklepie lub pójść coś zjeść do baru. 

Atrakcje Camping Montargil w Portugalii

Post Author: Ola

2 thoughts on “Camping Montargil

  Adrian

  (17 kwietnia 2019 - 10:18)

  W końcu znalazłem kemping nad jeziorem w Portugalii 😀

   Ola

   (17 kwietnia 2019 - 11:40)

   🙂 cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *