Camping Molise

camping molise

Trzy największe plusy campingu Molise:

S. S. Adriatica Km 525

Montenero di Bisaccia, 

86036 Campobasso/Molise

WŁOCHY

+39 39 0873803570

info@campingmolise.it

camping la grande cote

Camping Molise położony jest po wschodniej części włoskiego buta, w niewielkim rejonie Molise,na obrzeżach miejscowości Montenero di Bisaccia, pomiędzy Abruzją a Apulią. To regiony rzadko odwiedzane przez turystów z Polski, a zupełnie niesłusznie pomijane.  Sam camping jest genialną miejscówką do zwiedzania okolicy i polecany jest niewymagającym klientom, szukającym chwili oddechu.

Domki i parcele na campingu Molise

Na kempingu znajduje się 5 rodzai bungalowów, w większości drewnianych, dla 3-4 osób. Tylko jeden rodzaj bunaglowu jest jednopokojowy, reszta ma po dwa pokoje. Dwa domki są z łazienką, a trzy nie. W każdym domku za to jest aneks kuchenny wyposażony w niezbędne naczynia oraz weranda. Na kempingu znajdują się również parcele, częściowo zacienione przez rosnące obok drzewa. Na parceli możecie rozłożyć się z namiotem, postawić przyczepę kempingową lub kampera. 

Atrakcje 

Camping Molise posiada piaszczystą plażę, z płytkim zejściem do wody, idealnym dla dzieci. Na plaży znajdują się leżaki i parasole w ramach płatnego serwisu plażowego, toalety i prysznice. Jest plac zabaw dla dzieci i plażowy bar. Na kempingu nie ma basenu.

Na terenie kempingu organizowane są również zabawy i animacje  zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeśli macie ochotę na trochę aktywności sportowej, to można skorzystać ze sprzętu fitness lub pograć na kempingowym boisku w tenisa czy piłkę nożną. Dzieci mogą pobawić się na placu zabaw, trampolinach lub pograć w gry elektryczne.

Udogodnienia

Znajdziecie tu blok sanitarny, który posiada prysznice z ciepła wodą oraz toalety. Sanitariaty czerpią prąd z energii słonecznej, ponieważ kemping bardzo dba o środowisko. Na kempingu jest jeszcze tawerna, w której można zjeść regionalne przysmaki.  Jest tu też lodziarnia i bar z przekąskami.

campingi w europie

 

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *