Camping Mira

camping mira

Trzy największe plusy campingu Mira:

Lake of the Sea 

3070-378 Mira Beach

PORTUGALIA

+351 231 471 234

infomira@orbitur.pt

camping la grande cote

Camping Mira w Portugalii położony jest w spokojnej okolicy, na południe od miasta Aveiro, z bezpośrednim dostępem do szerokiej plaży. Naprzeciwko znajduje się jezioro, gdzie kończy swój bieg rzeka Ria de Mira.  To genialne miejsce na rodzinny wypoczynek. Możecie wypoczywać na pięknej plaży, kąpać się w oceanie, zwiedzać i smakować lokalnej kuchni.

camping mira

Domki, namioty i parcele na campingu Mira

Znajduje się tu 10 różnych modeli domków i bungalowów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,6 a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, jest też jeden model przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe.

Camping Mira w Portugalii

Camping Mira plaża

Bramą na tyłach kempingu bezpośrednio dojdziecie na piaszczystą plażę. Wakacje nad oceanem to frajda dla całej rodzinki.

Plaże w Camping Mira w Portugalii

Atrakcje i usługi na kempingu

Na campingu Mira  znajduje się plac zabaw. Działa również mini klub, w którym organizowane są zabawy i konkursy dla najmłodszych. Działa tu bar i supermarket, jest też dostęp do samoobsługowej pralni i WiFi.  Camping jest przyjazny zwierzętom, więc zabierzcie swojego czworonoga na wakacje do Portugalii 🙂

camping mira atrakcje

Okolica

Gdy już znudzi się Wam plażowanie i błogie lenistwo to koniecznie koniecznie wybierzcie się na wycieczkę do Aveiro, Coimbry czy na Costa Nova słynącej z rybackich domków w paski.

Aveiro. Co warto zobaczyć?

Costa Nova. Domki w paski.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *