Camping Madalena

 

camping madalena

Trzy największe plusy campingu Madalena:

Rua de Cerro 608, Praia da Madalena 

4405-736 Vila Nova de Gaia

PORTUGALIA

+351 227 122 520

infomadalena@orbitur.pt

camping la grande cote

Wakacje na campingu Madalena w Portugalii to wypoczynek pod znakiem oceanu, plaży, pięknych widoków i pysznego, lokalnego wina. Usytuowany w sosnowym lesie, 500 m od plaży camping Madalena i 10 km od centrum miasta Gaia, zapewnia doskonałe wakacje. Poza pięknymi plażami północnej Portugalii, które rozciągają się wzdłuż wybrzeża regionu Douro Litoral, koniecznie musicie pojechać do Porto. 

camping madalena

Domki, namioty i parcele na campingu Madalena

Znajduje się tu 10 różnych modeli domków i bungalowów. Są domki z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, które odpowiednio mieszczą 2,4,6 a nawet 7 osób. Cześć domków ma tylko sypialnie – bez kuchni i łazienki, zaś na ich wyposażeniu jest lodówka. Inne mają zarówno pokoje do spania, jak i jadalnię, kuchnię, łazienkę i toaletę. Znaczna większość domków ma ogrzewanie, co jest ważne, szczególnie przy pobycie poza sezonem. Jeden model przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Są tu również do wynajęcia wydzielone parcele z przyłączem do prądu oraz pole namiotowe, gdzie każdy stawia namiot tam gdzie akurat jest miejsce. 

camping madalena domki

Camping Madalena plaża

Kemping położony jest 500 metrów od wybrzeża. Piękne, piaszczyste plaże ciągną się tu kilometrami! To idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. 

Plaża w Camping Madalena

Atrakcje i usługi

Na campingu Madalena jest niewielki basen z brodzikiem. Znajdziecie tu korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, pole do mini golfa i niewielki plac zabaw. W wakacje organizowane są animacje. Na campingu działa bar i supermarket, jest też dostęp do samoobsługowej pralni i WiFi.  Na wakacje możecie zabrać ze sobą psa.

Atrakcje Camping Madalena

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *