Camping Les Sirenes

camping les sirenes

Trzy największe plusy campingu Les Sirenes:

71 avenue des Demoiselles,

BP 427 85164 Saint-Jean-de-Monts

FRANCJA

+33 251 580 131

sirenes@campeole.com

Camping Les Sirenes we Francji położony jest w sosnowym lesie, blisko plaży, Oceanu Atlantyckiego i wakacyjnego kurortu Saint-Jean-de-Monts.  To fajne miejsce na letni wypoczynek i świetna miejscówka do zwiedzania okolicy. Osobiście polecamy wycieczkę do La Rochelle i Nantes.

Domki, namioty i parcele na campingu Les Sirenes

Jeśli podróżujecie kamperem lub z własną przyczepą czy namiotem, to tutaj jest ponad 190 miejsc, z czego połowa ma przyłącze do prądu. Są też bungalowy, w których nie ma bieżącej wody, a co za tym idzie łazienki i toalety. Macie tu dwie sypialnie, kuchnię i taras. Są standardowe mobile homy i domki, w których moze zamieszkać odpowiedni 4, 5 lub 6 osób. Domki mają dwie sypialnie, kuchnię, jadalnię, taras, łazienkę i toaletę. Są też domki specjalnie przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Camping Les Sirenes

Plaża Camping Les Sirenes

Camping Les Sirenes położony jest około 700 metrów od złocistych plaż Oceanu Atlantyckiego, wzdłuż których prowadzi fajna promenada, idealna na spacery lub jazdę na rowerze. Plaże są publiczne, nie kempingowe i zabroniony jest tutaj pobyt zwierząt.

Camping Les Sirenes plaże

Atrakcje i animacje na kempingu

Na campingu są dwa odkryte i podgrzewane baseny, a w jednym z nich znajduje się brodzik dla dzieci. Z basenu mogą korzystać osoby niepełnosprawne, gdyż camping zadbał o odpowiednie przystosowanie tego miejsca dla osób poruszających się na wózku. Wokół basenu ustawione są leżaki na których możecie wypocząć i cieszyć się promieniami francuskiego słonka. Są tu też place zabaw dla dzieci, dmuchańce, stół do ping-ponga, boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Dla nastolatków i dzieci działają mini kluby, dorośli mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych (Fitness Class, Zumba, Step), a wieczorami są organizowane animacje dla wszystkich wczasowiczów.

Camping Les Sirenes baseny

Udogodnienia

Na terenie kempingu jest bar, w którym możecie kupić przekąski oraz supermarket. Oba te miejsca otwarte są w lipcu i w sierpniu. Z WiFi możecie korzystać na całym kempingu, za dodatkową opłatą. Osoby mieszkające w namiotach mogą wypożyczyć lodówkę. W sanitariatach są toalety, umywalki, prysznice oraz toalety dla dzieci. Na campingu działa wypożyczalnia rowerów, w recepcji możecie wypożyczyć zestaw dla dzieci (wanienka, krzesełko, łóżeczko). Na wakacje możecie zabrać psa lub kota. Za zwierzę musicie zapłacić dodatkową opłatę.

Camping Les Sirenes zabawy

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *