Camping Les Monts-Colleux

camping Les Monts Colleux

Trzy największe plusy campingu Les Monts Colleux:

 26 rue Jean Lebrun, 

22370 Pleneuf-Val-Andre

FRANCJA

+33 296 729 510

monts-colleux@campeole.com

camping la grande cote

Camping Les Monts-Colleux we Francji to fajny kemping na rodzinny, błogi wypoczynek z widokiem na Atlantyk. To też świetna baza wypadowa do zwiedzania Bretanii. Szczególnie polecamy wycieczkę do Saint-Bieruc czy Saint – Malo. W okolicy znajdują się świetne szlaki piesze GR 34.

Camping Les Monts-Colleux

Domki, namioty i parcele na campingu Les Monts-Colleux

Jeśli podróżujecie kamperem lub z własną przyczepą czy namiotem, to tutaj jest ponad 100 miejsc, z czego większość ma przyłącze do prądu. Są też standardowe mobile homy i domki, w których może zamieszkać odpowiednio 4, 5, 6 lub 8 osób. Domki mają dwie lub trzy sypialnie, kuchnię, jadalnię, taras, łazienkę i toaletę. Są też domki specjalnie przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Camping Les Monts-Colleux domki

Plaża przy campingu Les Monts-Colleux

Bretania kryje w sobie wiele perełek i uroczych miejscowości. Jedną z nich jest plaża Val – Andre do której z kempingu macie 300 metrów. Plaża jest publiczna, a wzdłuż niej biegnie promenada na której znajdziecie restauracje, bary i casino.

Camping Les Monts-Colleux plaże

Atrakcje i animacje Camping Les Monts-Colleux

Na campingu Les Monts-Colleux są place zabaw, dmuchańce, stoły do gry w ping-ponga oraz miejsce do gry w boule. Dzieci mogą fajnie spędzić czas w mini klubie, a starsi w klubie dla nastolatków. Organizowane są tu zawody sportowe, zajęcia muzyczne, plastyczne czy taneczne. Dorośli mogą trochę poćwiczyć podczas wodnego aquaaerobicu czy na turniejach sportowych.  Przy kempingu znajduje się miejski, kryty basen. 

Camping Les Monts-Colleux animacje

Camping Les Monts-Colleux udogodnienia

Na terenie kempingu jest bar czynny w lipcu i sierpniu, w którym możecie kupić przekąski.  Z WiFi możecie korzystać na całym kempingu, za dodatkową opłatą. W sanitariatach są toalety, umywalki, prysznice oraz toalety dla dzieci.  W recepcji możecie wypożyczyć zestaw dla dzieci (wanienka, krzesełko, łóżeczko) czy żelazko. Na wakacje możecie zabrać psa lub kota. Za zwierzę musicie zapłacić dodatkową opłatę.

Camping Les Monts-Colleux atrakcje

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *