Camping Łęg

camping łęg

Trzy największe plusy campingu Łęg:

Nowotarska

34-435 Frydman

POLSKA

+48 507 337 019

polenamiotowe@op.pl

camping la grande cote
camping la grande cote

Camping Łęg położony jest nad górską rzeką Białką, tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. To raj dla fanów pięknych widoków, wypoczynku na łonie natury, wędkarzy, grzybiarzy, osób spędzających wakacje na rowerze lub wędrujących po górach. To też idealna miejscówka dla rodzin z dziećmi oraz osób, które lubią sporo zwiedzać. Warto wybrać się na wycieczkę do Zamku w Niedzicy, ruin w Czorsztynie czy zdobyć Trzy Korony. 

Camping Łęg

Parcele na campingu Łęg

Camping posiada wyłącznie parcele, dla kempingowiczów z własnym namiotem, przyczepą lub podróżujących kamperem. 

camping łęg mapa
Mapa ze strony campingu www.frydman.pl

Camping Łęg zakwaterowanie

Campingowa plaża

Kemping ma własną plażę nad rzeką Białką, tuż przy jeziorze Czorsztyńskim. Przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego, więc zapowiadają się aktywne  wakacje nad wodą 🙂

Camping Łęg plaża

Atrakcje i udogodnienia na campingu Łęg

Na terenie kempingu znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki plażowej. Możecie skorzystać też z namiotu, w którym odbywają się wieczorne zabawy i który funkcjonuje również jako strefa kibica. Jest tu wypożyczalnia rowerów, namiotów oraz kijków do nordic – walkingu. Dostępna jest sieć wifi. Spragnionych kempingowiczów ugości bar, a dla tych co lubią pieczone kiełbaski przygotowano miejsce na ognisko. Na miejscu można zjeść podstawowe dania (m.in. zapiekanki, frytki, hot-dogi) oraz zakupić napoje, słodycze, chipsy, piwo, artykuły higieniczne itp.  Codziennie do godziny 14 można zamówić pełnowartościowe obiady, które dowożone są z zaprzyjaźnionej restauracji.

Camping Łęg atrakcje

Więcej fotek z campingu Łęg tutaj:

Post Author: Ola

1 thought on “Camping Łęg

    anonim

    (12 czerwca 2019 - 09:16)

    Fajny kemping, idealny na biwak. Musimy odwiedzić w tym roku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *