Camping Le Vivier

camping le vivier

Trzy największe plusy campingu Le Vivier:

681 rue du Tit,

40600 Biscarrosse-Plage

FRANCJA

+33 558 782 576

vivier@campeole.com

Camping Le Vivier to zielona oaza ukryta wśród lasów w pobliżu wakacyjnej miejscowości Biscarrosse – Plage, pełna zabawy, śmiechu i wesołej atmosfery. Nie dość, że Le Vivier leży blisko oceanu to jeszcze 5 minut drogi od jeziora Cazaux-Sanguinet.  Poza wypoczynkiem nad oceanem czy jeziorem, warto wybrać się też na wycieczkę po okolicy. My polecamy Bordeaux, Bajonna czy Park Regionalny Landów Gaskońskich.

camping le vivier

Domki, namioty i parcele na campingu Le Vivier

Sporo tu różnych rodzajów domków, bungalowów i namiotów glampingowych. Domki mają  po 2 lub 3 sypialnie, kuchnię, łazienkę i WC oraz jadalnię i taras.W zależności od modelu może w domku zamieszkać 4,5,6 lub 8 osób. Są też domki-sypialnie bez dostępu do bieżącej wody, bez łazienki i WC. Są też domki przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Są też namioty glampingowe Maasai, z 2 sypialniami, kuchnią, łazienką, toaletą, ogrzewaniem i sejfem.  Możecie też wynająć parcelę i rozbić własny namiot, postawić przyczepę lub kampera. Parceli jest 290, z czego 2/3 ma przyłącze do prądu. 

camping navarrosse domki

Camping Le Vivier plaża

Lubicie ocean czy wolicie jezioro? Możecie mieć to wszystko w jednym miejscu, dzięki fajnej lokalizacji campingu Le Vivier, który leży blisko Atlantyku, na obrzeżu Biscarrosse-Plage i jednocześnie 5 minut autem od jeziora Cazaux-Sanguinet. 

camping le vivier plaża

Atrakcje i animacje na campingu La Vivier

Campingowy basen jest zewnętrzny i podgrzewany, a zaraz przy nim znajduje się brodzik dla najmłodszych. Przystosowany jest również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Basen otwarty od początku kwietnia do końca września. Na kempingu są boiska wielofunkcyjne do grania w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Całe rodziny rozgrywają partyjki w ping ponga, boule czy tenisa. Dzieci spędzają czas na placu zabaw, dmuchańcach, trampolinie, w pokoju gier i w klubie, gdzie animacje trwają całymi dniami i wieczorami. Dla dorosłych przygotowano sporo zajęć sportowych, rozrywkowych i kreatywnych m.in. wieczorki taneczne, kabarety, pokazy magików, koncerty, gry, zumba, klub fitness, joga czy aerobik w wodzie. Jest też strefa SPA z masażami.

camping le vivier animacje

Udogodnienia

Bar z przekąskami i piekarnia otwarta jest od połowy czerwca do połowy września. Za dopłatą możecie korzystać z WiFi na terenie całego kempingu.  W recepcji możecie wypożyczyć żelazko, lodówkę czy zestaw  dla dzieci (łóżeczko, krzesło, wanienka). Są też pralki i suszarki. Na wakacje możecie zabrać psa, który musi być zaszczepiony i nie może być rasy niebezpiecznej.

camping le vivier udogodnienia

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *