Camping Le Val de Coise

camping Le Val de Coise

Trzy największe plusy campingu Le Val de Coise:

Route de la Thiery, 

42330 Saint-Galmier

FRANCJA

+33 477 541 482

val-de-coise@campeole.com

Le Val de Coise we Francji położony jest 60 kilometrów od Lyonu, pośród pól i lasów. To kemping dla tych, którzy lubią spokojny wypoczynek na łonie natury. Zachęcamy jednak do tego, by skusić się na wycieczkę po okolicy. Po Lyonem warto zwiedzić Clermont-Ferrand czy Regionalny Park Pilat.

camping Le Val de Coise

Domki, namioty i parcele na campingu Le Val de Coise

Do wynajęcia są parcele (30), drewniane domki typu chalet, bungalowy oraz dwusypialniane mobile homy,  które mogą pomieścić 4, 5 lub 6 osób. Domki mają dwie sypialnie, łazienkę, toaletę, kuchnię, jadalnię i taras. Są też zakwaterowania wyłącznie z sypialniami i kuchnią, bez łazienki i toalety. Domki są ogrzewane i mają sejfy. 

camping Le Val de Coise domki

Camping Le Val de Coise atrakcje i animacje

Na kempingu znajduje się niewielki, podgrzewany basen z brodzikiem dla najmłodszych otwarty od połowy czerwca do połowy września. Kemping posiada place zabaw, dmuchańce, stół do ping-ponga,  boisko do siatkówki oraz miejsce do gry w boule. Dla dzieci działa mini klub, a dla wszystkich organizowane są ciekawe animacje np. wieczór taneczny czy karaoke. W pobliskiej rzece możesz łowić ryby. Na wakacje możesz zabrać swojego czworonożnego pupila. 

camping Le Val de Coise animacje

Usługi

Bar z przekąskami otwarty jest w lipcu i sierpniu. Możecie korzystać z dodatkowo płatnego  WiFi,  który ma zasięg na całym kempingu. Sanitariaty posiadają toalety, umywalki, prysznice, toalety dla dzieci. Jest też punkt serwisu dla kamperów. Możecie korzystać z pralki, suszarki, wynająć lodówkę, pożyczyć żelazko, suszarkę do włosów czy zestaw dla dzieci (łóżeczko, krzesełko do karmienia i wanienkę).

Camping  Le Val de Coise usługi

Post Author: Ola

1 thought on “Camping Le Val de Coise

    Paula

    (9 kwietnia 2019 - 08:26)

    Czy bliżej Lyonu znajduje się jeszcze jakiś kemping, czy ten jest najbliżej ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *