Camping Le Dramont

camping le dramont

Trzy największe plusy campingu Le Dramont:

986 boulevard 36eme Division du Texas,

83530 Agay Saint-Raphael

FRANCJA

+33 494 820 768

dramont@campeole.com

camping la grande cote

Le Dramont to jeden z nielicznych kempingów na Lazurowym Wybrzeżu położony tuż przy morzu. Plaża w zasięgu ręki, basen, animacje i sporo atrakcji sprawiają, że bedą to niezapomniane, francuskie wakacje.

Położenie campingu Le Dramont

Camping Le Dramont znajduje się na obrzeżach popularnego nadmorskiego kurortu Saint Raphael, tuż przy pięknej plaży, około 70 kilometrów od Nicei. Teren kempingu jest płaski, sporo tu również drzew dających przyjemny cień.

camping le dramont położenie

Plaża Camping Le Dramont

Tuż przy kempingu znajduje się kamienista plaża. Możecie do woli zażywać kąpieli słonecznych i morskich, szaleć w wodzie i cieszyć się ciepłym Morzem Śródziemnym. Nie zapomnijcie tylko butów do wody. 

Camping Le Dramont plaża

Basen 

Na kempingu znajduje się niewielki, podgrzewany basen. To fajna odmiana od plażowania. Możecie wypocząć na leżakach lub popluskać się w wodzie. Na basenie organizowane są animacje dla dzieci i dorosłych. Szorty są zabronione.

camping le dramont basen

Zakwaterowanie Camping Le Dramont

Sporo tu różnych typów zakwaterowania. Namiot czy kampera możecie postawić na jednej ze 130 parceli, z których 110 ma podłączenie do prądu. Poza parcelami pod własny namiot czy przyczepę, możecie wynająć domki wakacyjne, bungalowy i mobile homy typu premium. Domki są jedno, dwu lub trzysypialniane i może w nich zamieszkać 2,4,5,6 lub 8 osób. 

Camping Le Dramont zakwaterowanie

Atrakcje i animacje

Nie ma tu czasu na nudę! Dzieci szaleją na placu zabaw, dmuchańcach i trampolinach. Grają w ping –  ponga, koszykówkę, siatkówkę lub piłkę nożną. Dla dzieci, nastolatków i dorosłych organizowane są zabawy i animacje – wieczorki taneczne, pokazy, karaoke, zajęcia sportowe i plastyczne. 

camping le dramont atrakcje

Udogodnienia

Na terenie kempingu jest bar, w którym możecie kupić przekąski oraz supermarket. Z WiFi możecie korzystać na całym kempingu, za dodatkową opłatą. Osoby mieszkające w namiotach mogą wypożyczyć lodówkę. W sanitariatach są toalety, umywalki, prysznice oraz sanitariaty dla dzieci. Na wakacje możecie zabrać psa lub kota. Za zwierzę musicie zapłacić dodatkową opłatę.

Okolica

Z campingu camping Le Dramont macie w zasięgu auta największe perełki Lazurowego Wybrzeża. Warto wybrać się na wycieczkę do Nicei, Saint Tropez, Cannes czy Monako.

 

Nicea. Co warto zobaczyć?

Monako. Pomysł na #FajneZwiedzanie z dzieckiem.

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *