Camping Le Brabois

Trzy największe plusy campingu Le Brabois:

Avenue Paul Muller

54600 VILLERS-LES-NANCY

FRANCJA

+33 383271828

brabois@campeole.com

Camping Le Brabois we francuskiej Lotaryngii pełen jest zieleni, ciszy i spokoju. Jeśli szukacie miejsca do błogiego wypoczynku to dobrze trafiliście!

Położenie i okolica

Camping położony jest na płaskim, zadrzewionym terenie na obrzeżach miasta Nancy, około 100 kilometrów od Strasburga. Poza Nancy warto wybrać się na wycieczkę do Metz, Saint-Dizier czy Chaumont. Camping świetnie sprawdza się jako przystanek w drodze na Lazurowe Wybrzeże czy do Langwedocji.

camping le brabois francja

Domki i namioty na campingu Le Brabois

Do wyboru macie komfortowe domki wakacyjne, namioty glampingowe i parcele pod kampera czy własny namiot. Domki są dwu lub trzy sypialniane, w pełni wyposażone, przeznaczone dla 6 lub 8 osób. Każdy domek ma werandę. Są też zakwaterowania przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Namioty glampingowe przeznaczone są dla 4 osobowej rodziny, posiadają łazienkę, kuchnię i toaletę. Namioty są ogrzewane.

Jest tu też 190 parceli pod namiot czy kampera., z czego ponad 100 ma przyłącze do prądu, a 16 miejsc dodatkowo do wody.

camping le brabois

Kempingowy basen

Na kempingu jest podgrzewany basen z biczami wodnymi, który w chłodne i deszczowe dni jest zakryty, natomiast gdy jest gorąco, można schłodzić się w wodzie i cieszyć się widokiem na słoneczne niebo. Na basenie obowiązuje zakaz szortów i bermudów.

camping le brabois

Atrakcje na kempingu

Camping Le Brabois pomyślał o najmłodszych. Dzieci nie będą się tu nudzić! Mogą pograć na boisku  wielofunkcyjnym, w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Jest również stół do ping-ponga oraz plac zabaw.  Rodzice wspólnie z dziećmi mogą brać udział w ciekawych animacjach tj. np. noc astronomii, pokazach magii czy wieczorkach tematycznych.

camping le brabois atrakcje

Udogodnienia

Na terenie campingu jest restauracja oraz sklep z artykułami spożywczymi. Na wakacje możecie zabrać ze sobą psa, gdyż kemping jest przyjazny zwierzętom. WiFi jest dodatkowo płatne i dostępne w wyznaczonych miejscach. Możecie tu grillować – albo w wyznaczonych do tego miejscach albo na niewielkim grillu przy domku.

Camping Le Brabois udogodnienia

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *