Camping La Courounba

Trzy największe plusy campingu Le Courounba:

Le Pont du Rif,

05120 Les Vigneaux

FRANCJA

+33 492 230 209

courounba@campeole.com

Camping Le Courounba to widoki jak z pocztówki, bliskość natury i fantastyczne miejsce do aktywnego wypoczynku. To kemping dla osób lubiących wakacje w górach, zarówno wędrujących po szlakach jak i uprawiających turystykę rowerową. 

Położenie i okolica

Odkryjcie francuskie Alpy! Wysokogórskie lodowce i setki szczytów sięgających ponad 3000 m n.p.m. gwarantują przepiękny krajobraz i sporo atrakcji. Położony w miejscowości Les Vigneaux camping Le Courounba gwarantuje Wam boskie widoki i aktywny wypoczynek. Poza okolicznymi szlakami pieszymi i rowerowymi, warto wybrać się na wycieczkę do Grenoble, Gap lub nad jezioro Serre – Poncon.

Camping La Courounba okolica

Domki i parcele na campingu Le Courounba

Do wyboru macie parcele pod własny namiot czy kampera – jest ich tu 160.  Są też klasyczne domki wakacyjne dla 4 – 8 osób, z dwoma lub trzema sypialniami, łazienką, kuchnią i jadalnią. W ofercie znajdują się również domki bez łazienki i toalety. Są tu również dostępne domki dla osób niepełnosprawnych.

camping LE COUROUNBA domki

Baseny na campingu

Niewielki podgrzewany basen ze zjeżdżalnią, ścianą wspinaczkową i wodnym placem zabaw sprawiał dzieciakom wiele radochy 🙂 My w tym czasie mogliśmy zrelaksować się w saunie.

baseny camping LE COUROUNBA

Atrakcje na campingu La Courounba

Sporo tu atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jest pokój gier, biblioteka, dmuchańce, place zabaw, stoły do ping-ponga, korty do gry w tenisa i boisko wielofunkcyjne. Dzieci i nastolatkowie uczestniczą w grach, zabawach  Camping La Courounbai konkursach sportowych.

Camping La Courounba atrakcje

Udogodnienia 

Wi-Fi jest dostępne za dodatkową opłatą w następujących punktach: recepcja, bar i basen. W sanitariatach znajdziecie toalety, umywalki, prysznice, prysznice rodzinne, toalety dla dzieci. Jeśli lubicie grillować to możecie korzystać z  ​​grilla na węgiel drzewny lub grilla gazowego.

Post Author: Ola

2 thoughts on “Camping La Courounba

  Piotrek

  (11 kwietnia 2019 - 09:59)

  Fajny kemping, szkoda że nie ma namiotu, bo nasz syn teraz chce tylko pod namiot jeździć, a swojego nie mamy niestety.

   Ola

   (16 kwietnia 2019 - 11:22)

   Jeśli Wy też lubicie namioty to warto zainwestować w swój sprzęt. Zwróci Wam się po pierwszych wakacjach 😉 Parcele zawsze są najtańsze i o ile ceny domków i namiotów mogę być czasem bardzo wysokie,to parcele zwykle są znośne cenowo, nawet w sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *