Camping Kovacine

camping kovacine

Trzy największe plusy campingu Kovacine:

Melin I/20
51557 Cres, Hrvatska

CHORWACJA

+385 51 573 150

campkovacine@kovacine.com

camping la grande cote

Camping Kovacine położony jest w rejonie Kvarner, ma na wyspie Cres, blisko uroczego miasta o takiej samej nazwie. Bogaty program animacji, bliskość plaży i  wodne atrakcje na morzu gwarantują, że nikt nie będzie się tu nudził.

 

Dojazd i zameldowanie na campingu Kovacine

Camping położony jest na wyspie Cres. Aby się na niego dostać musicie dotrzeć do przystani promowej Brestova na Istrii  albo Valbiska na wyspie Krk Z Brestovej dopłyniecie do Poroziny na Cresie, a z Valbiskiej do Merag. Połączenia promowe obsługuje Jadrolinia. Istnieje też możliwość zamówienia transferu z lotniska na camping. Obsługiwane są połączenia na linii Krk lub Pula.  Koszt przejazdu to 45 € od osoby. 

Po dotarciu na camping, udajecie się do recepcji z dokumentami tożsamości i potwierdzeniem rezerwacji. Kemping w 3/4 jest przeznaczony jako kemping rodzinny, zaś 1/4 obszaru to kemping FKK, czyli kemping dla naturystów.

camp kovacine map

 

Domki i parcele na campingu Kovacine

Na Kovacine możecie zamieszkać w jednym z trzech rodzajów mobile homów. Pierwszy z nich to dwuosobowe bliźniaki. W domkach jest 1 sypialnia dla dwóch osób, aneks kuchenny, prysznic i wc. Są też większe domki – jeden w opcji 2+2, czyli z jedną sypialnią z podwójnym łóżkiem, salonem z rozkładaną sofą, kuchnią, łazienką i toaletą. Największy domek jest w opcji 4 + 2. Posiada dwie osobne sypialnie, salon z rozkładaną kanapą, kuchnię, łazienkę i toaletę. 

Na Kovacine możecie również wynająć parcelę pod kampera, przyczepę czy namiot. Parcele mają od 60 do 120 m2. Posiadają przyłącze do prądu, a wśród parceli można wyróżnić również te premium, które znajdują się w pierwszej linii brzegowej. 

camping kovacine domki

Atrakcje na campingu Kovacine

Niewątpliwie kempingowa plaża to największy atut tego miejsca. Ciepłe, błękitne morze i plaże posiadające odznaczenie Blue Flag, przyznawane plażom, które spełnią surowe kryterium dotyczące czystości to gwarancja urlopu nad morzem w świetnych warunkach. Woda idealnie nadaje się do nurkowania i snoorkowania. A gdy znudzi Wam się zabawa w wodzie, możecie zagrać w siatkówkę plażową, skorzystać z animacji dla dzieci i dorosłych min. zajęć sportowych, muzycznych, tanecznych czy językowych. Na kempingu można też się zrelaksować w czasie masażu. Dzieci w tym czasie mogą pobawić się na placu zabaw 🙂

Jest też nowy, otwarty w 2019 roku kompleks basenów składający się z baseny rodzinnego i brodzika, do którego wpada fajna zjeżdżalnia.

Sklepy, bary, restauracje na campingu Kovacine

Na kempingu działa restauracja, pizzeria, sklep i lodziarnia. Kemping jest przyjazny zwierzętom, które mają tu swoją plażę i  plac zabaw. Plaże i sanitariaty przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Kemping jest też bardzo proekologiczny. Nowoczesne sanitariaty wykorzystują energię słoneczną, energia elektryczna na całym kempingu pochodzi ze źródeł odnawialnych, a Kovacine zdobył wyróżnienie ECOCAMPING przyznawane za promowanie ochrony środowiska na kempingu.

Zobacz więcej fotek z campingu Kovacine

Post Author: Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *